Milán: Tři mladí francouzští turisté byli napadeni a zbiti smečkou Severoafričanů (video)

Milán: Tři mladí francouzští turisté byli napadeni a zbiti smečkou Severoafričanů (video)

V Miláně dochází k podobnému multikulturnímu obohacení prakticky denně, ostatně, v některých čtvrtích už nebydlí žádní Italové, jinde jen posledních pár důchodců, kteří nemají kam odejít. Ti jsou pak sále častěji terčem násilí ze strany obohacovačů, mnohdy se dokonce bojí vycházet z domu.  Je pak vůbec k podivu, že se do města ještě vydávají i nějací turisté, přičemž právě Francouzi by měli mít dostatek zkušeností z u nich podobně obohacovaných měst, jako například Marseille.

Násilný útok v milánské Darseně se týkal tří francouzských turistů, které napadl tucet severoafrických mladíků.

 

Tři francouzští turisté se stali oběťmi tlupy severoafrických mladíků: „nových Miláňanů“ ze Saly.

Jeden z francouzských chlapců si odmítl potřást rukou se Severoafričany a ti zareagovali kopy, údery a útokem rozbitou lahví. Jednu z obětí odvezla sanitka s řeznými ranami a modřinami. Francouz je mimo ohrožení života.

„Milán a oblast Movida se navzdory volebním iniciativám starosty Saly i nadále vymyká kontrole, a to i v srpnu, kdy je město prázdné. To je určitě pěkný způsob, jak lákat turisty k návštěvě našeho města! To je ta kontrola nočního života, o které starosta hovořil?“ zlobí se Riccardo De Corato, městský radní za FDI (strana Georgie Meloni). „To, co se stalo, je výsledkem let podceňování problému, nyní je kontrola území v rukou skupin přistěhovalců, často multietnických, kteří si v oblastech nočního života dělají, co se jim líbí „, dodal…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Milán: Tři mladí francouzští turisté byli napadeni a zbiti smečkou Severoafričanů (video)

  1. Nie je otázka či, ale kedy sa v Taliansku začnú udeľovať tresty amputácie rúk pouličným zlodejom. Nemusím ani dodávať,že pouličné krádeže/lúpeže boli synonymom slova Taliansko dávno pred vypuknutím „migračnej krízy“, ba vlastne dávno pred vznikom EÚ. Samozrejme,že na „pokoj“ a „poriadok“ bude dohliadať náboženská polícia tak ako v celej Eurábii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.