Loď německé pašerácké neziskovky vylovila 350 Afričanů u břehů Libye, míří s nimi do Itálie

Je třeba připomenout, že hlavním zdrojem financí těchto pašeráckých neziskovek je německá církev. Nemalé částky získávají také z německého rozpočtu nebo od EU. A v neposlední řadě se s libyjskými pašeráky dělí o peníze, které vybírají od svých klientů. Tedy tito údajní filantropové, jejichž symbolu – pašeračce Racketeové – tleskala půlka europarlamentu ve stoje, si za přemisťování Afričanů do Evropy přijdou na velmi slušné peníze. Za ty pak přiváží nejen němečtí pašeráci do Evropy teroristické útoky, vraždy, znásilňování, krádeže, loupeže, prodej drog a jiné údajně obohacující prvky….

Němečtí překupníci nechvalně proslulé neziskovky Sea-Watch dali najevo, že dosáhli velmi vzácného nákladu: došlo k tomu v místě, kde podle jejich tvrzení dochází ke ztroskotání lodí – přímo ve vodách u Libye. O tomto potěšitelném úlovku, který jistě poněkud ztuční konta pašeráků, informovalo radiotaxi pašeráků, založené známým drogovým dealerem – Alarm Phone.

Na místě našli pašeráci velkou dřevěnou loď s několika palubami. Podle neziskovky „jsou na palubě stovky lidí, někteří by bez jejich pomoci již zemřeli“. Žádost zaslaná na poplašný telefon převaděčům z pašerácké neziskovky, kteří tuto službu využívají, hovořila o 350 nelegálních přistěhovalcích na palubě lodi.

Je zřejmé, že všichni budou převezeni do Itálie.

A to není zdaleka všechno, stejně aktivní jsou i další vysoce ziskové neziskovky. Například francouzská Ocean Viking  již míří do Itálie s nákladem 50 obohacovačů, přičemž další asi tisíc – zejména Tunisanů – dorazil v posledních dnech do Evropy po vlastní ose.

Obrázek
osazenstvo tohoto člunu už veze loď francouzské neziskovky do Itálie
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Loď německé pašerácké neziskovky vylovila 350 Afričanů u břehů Libye, míří s nimi do Itálie

  1. Je to příšerné, že v celé EU není síla, která by zastavila Německé a Francouzské pašeráky, i když je to hlavně na Itálii, která je ale s nimi, a poslouchá EU, jelikož ta ovládá většinu Italského dluhu, a kdyby Itálie byla neposlušní, EU jí přiškrtí kohoutky a Italské banky zkrachují. Tak se Italská vláda bojí Bruselu a Berlína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout