Britský luxusní hotel ruší rezervace svým klientům, mění se v migrační centrum (obrázky)

Britský luxusní hotel ruší rezervace svým klientům, mění se v migrační centrum (obrázky)

Džihádisté, kteří přijíždí do Evropy, jsou velmi protěžovanou skupinou. Zatímco my, Evropané, musíme cestovat s cestovním dokladem a dnes dokonce i s tzv. „zeleným pasem“, invazisté nepotřebují vůbec nic. Stačí jim jen pro navigaci  a informování svých krajanů chytrý mobil, o vše se jinak postarají neziskovky a vlády zemí, kam džihádisté míří.

Velká Británie zažívá v letošním roce rekordní invazi, což samozřejmě souvisí s rekordními počty připlutí na španělské a italské území. Nicméně, britští politici si svých nových obyvatel velmi váží, proto neváhají pro jejich potřeby utrácet horentní sumy. Ubytovávají je tedy v luxusních hotelích, kde mají zajištěnu i kvalitní halal stravu a dokonce se jim starají i o zábavu.

Z peněz daňových poplatníků tak plynou značné sumy právě na luxusní ubytování jejich budoucích vrahů, přičemž částky jsou natolik vysoké, že se provozovatelům luxusních hotelů vyplatí zrušit rezervace (což znamená, že musí vrátit i již zaplacené zálohy a musí počítat s případnými žalobami těch lidí, kterým narušili dovolenkové plány). Majitelé hotelů samozřejmě velmi dobře ví, že po pobytu obohacovačů bude z luxusního hotelu kůlnička na dříví, o čemž se nejeden ubytovatel již měl možnost přesvědčit, známé jsou obzvlášť případy z Kanárských ostrovů.

I přesto se však zcela zřejmě hoteliérům vyplácí přeměnit luxusní hotel v přijímací centrum, tedy částky, které zřejmě za hosty z Afriky a Blízkého a Středního východu dostanou, musí být vskutku astronomické…

Hostům, kteří si rezervovali pobyt v hotelu ve Spojeném království, jsou podle zpráv zrušeny rezervace v důsledku plánů na přeměnu místa na „dočasné“ přijímací centrum pro nelegální cizince.

Image

Scalford Country House Hotel v anglickém Meltonu po podpisu dohody s vládou Spojeného království brzy přivítá ilegály místo platících hostů.

„Scalford Country House Hotel uzavřel dohodu s ministerstvem vnitra o dočasném, uzavřeném karanténním ubytování žadatelů o azyl po dobu přibližně pěti dnů, než budou přemístěni do dlouhodobého ubytování,“ řekla poslankyně Alicia Kearnsová deníku Melton Times.

Image

V rámci partnerství, které má trvat až do listopadu, zůstanou ilegálové v bývalém loveckém zámečku, který také slouží jako pečovatelský dům.

„MTC (bezpečnostní firma) nás ujistila, že zařízení bude pečlivě monitorováno 24 hodin denně se zaměstnanci na místě,“ uvedl Scalford Court Care Home v prohlášení zaslaném rodinám lidí, kteří pobývají v zařízení pro asistované bydlení. „Naše běžná přísná bezpečnostní opatření také zůstanou v platnosti a místní policie využije své hlídky v oblasti.“

Image

„Ti, kteří žádají o azyl, dorazí do hotelu s doprovodem a zůstanou tam pět dní, podstoupí testy Covid a zůstanou ve svých pokojích s výjimkou doby, kdy bude podáváno jídlo. Pokud budou mít pozitivní výsledek testu, nebudou moci využívat pozemky kolem hotelu.“

Rezervace pro hosty a akce – včetně svateb – jsou údajně ukončeny.

„Azylový systém je zneužíván zločineckými gangy, které organizují nebezpečné, zbytečné a nelegální příjezdy člunů,“ řekla deníku Times mluvčí ministerstva vnitra. „Náš zákon o státní příslušnosti a hranicích napraví tento rozbitý systém, aby odradil od těchto nebezpečných a nezákonných přechodů.

Mezitím, vzhledem k bezprecedentní poptávce, musíme využít dočasná zařízení, jako jsou hotely, k řízení požadavků na naše stávající ubytování a imigrační detenční zařízení.“

Vláda Spojeného království ubytovává nelegální cizince v hotelech po celé zemi, přičemž mnohdy jde o 4-5* hotely…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout