Albánie si bere zpět teroristky z ISIS, považuje to za pozitivní krok

Albánie si bere zpět teroristky z ISIS, považuje to za pozitivní krok

Albánie se má již velmi brzy stát dalším členským státem islamizované EU. Země, která je sama státem, kde dominuje islám, si očividně ctí i svých vlastních bojovnic. Jak jinak, vždyť Islámský stát má podle plánů vládnout i v Evropě. A Albánie, jako jedna z mála muslimských zemí v Evropě, bude jistě coby nový člen EU vykonávat pro zájmy budoucího evropského chalífátu vše, co bude v jejích silách.

Po dlouhém čekání dorazilo do Albánie pět albánských žen a 14 dětí ze syrského nechvalně známého tábora Al Hol.

Ženy se připojily k islámským extremistickým skupinám bojujícím v Sýrii a Iráku. Při letu z Libanonu je doprovázel albánský premiér Edi Rama a ministr vnitra Bledi Cuci. V prohlášení to Rama označil za “velmi pozitivní událost” a slíbil, že podle jeho slov jen u této repatriace nezůstane.

Dal jasně najevo, že 19 žen a dětí bude převezeno do útulku v  přístavním městě Durres. Tam policejní a sociální experti provedou lékařská a psychologická vyšetření. Poté bude následovat karanténní období, po kterém se některé ženy s dětmi mohou vrátit ke svým rodinám.

Rama neprozradil, zda budou ženy stíhány za možné válečné zločiny a další zvěrstva. Nedělní převoz žen a dětí byl v pořadí již  třetí repatriací Albánců z válkou zničených území v Sýrii. V říjnu loňského roku bylo repatriováno pět Albánců, zatímco o rok dříve se do země vrátilo dítě.

Úřady se domnívají, že v Islámském státě bojovalo několik stovek Albánců. Mnoho z nich bylo zabito a jejich ženy a děti uvízly v syrských táborech….

Ženy jistě stíhány nebudou, vždyť jen plnily své poslání, kterého se jistě časem rády ujmou i zde v Evropě. A patřičně vychovány jsou jistě i děti, se zbraní nejspíš zachází lépe než většina dospělých Evropanů a ty starší již možná zvládnou sestrojit i výbušnou vestičku. Ostatně, časem poznáme, jak dalece se “vyplatilo” brát si bojovníky zpět do zemí původu a ještě je doplnit miliony nových džihádistů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Albánie si bere zpět teroristky z ISIS, považuje to za pozitivní krok

  1. Česká vec prináša zaujímavý článok o tom,že Afganistan naopak odmietol prijať teroristov, ktorí sa v Nemecku už pripravovali na deportáciu 10.8…. a Nemci to pochopiteľne vzdali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.