V Londýně byla pobodána žena, která měla na sobě tričko Charlie Hebdo (video)

V Londýně byla pobodána žena, která měla na sobě tričko Charlie Hebdo (video)

Je na pováženou, když si kdokoli dovolí jít po ulici v takovém tričku v Khanově Londýně, kde byl tento islamista opětovně zvolen i přesto, že za jeho působení velmi výrazně poklesla bezpečnost města a stoupla kriminalita, zejména co se vražd týká. To nám celkem jasně naznačuje, že Londonistán je již územím Khanova chalífátu.

Na hidžáby a burky se zde u žen zatím netlačí (co není, může brzy být), ale pokud na ulici vyjde žena -ještě k tomu kazatelka – v tričku Charlie Hebdo, tedy francouzského humoristického časopisu, který si dovolil urazit svými karikaturami lžiproroka Mohameda, pak je to skutečně čin hodný velké odvahy. Žena tak doslova vstoupila do jámy lvové…

Žena, která je údajně křesťanskou kazatelkou a prominentní kritičkou islámu Hatum Tash, byla opakovaně pobodána mužem v kapuci.

Evangelická kazatelka je členkou  obrany Krista, kritiky islámu (DCCI), která “se snaží kázat evangelium muslimům pomocí apologetiky a polemiky”.

Za svou ráznou kritiku islámu, včetně projevů textových rozdílů mezi různými Korány, se Tash stala kontroverzní postavou, přičemž někteří muslimští aktivisté dokonce vyzývají k tomu, aby jí byl zakázán vstup na Speakers’ Corner.

Loni ji londýnská policie z oblasti vyvedla, navzdory tomu, že by jí měla být umožněna svoboda projevu, poté, co její tričko Charlie Hebdo vyprovokovalo dav muslimských mužů.

Záběry sdílené v neděli na sociálních sítích ukázaly muže v kapuci, jak běží k ženě, která vypadá jako Tash, několikrát ji bodl, což vedlo k tomu, že jí z obličeje tekla krev.

Metropolitní policejní služba uvedla: “Policie byla přivolána londýnskou záchrannou službou v neděli 25. července v 15:34, kdy byl oznámen útok v Speakers’ Corner, W1.”

“Strážníci na místě našli ženu, která utrpěla lehké zranění. Byla ošetřena Londýnskou záchrannou službou předtím, než byla převezena do nemocnice v centru Londýna. Poblíž byl nalezen nůž.”

“Policisté z Westminsteru spolupracují s OCU Royal Parks, aby vyšetřili a identifikovali muže, který je za to zodpovědný. Nedošlo k žádnému zatčení a vyšetřování pokračuje.”

Zatímco policie  neidentifikovala motiv a podezřelého v případu, mnozí na sociálních sítích poukazují na časté střety Tash s muslimskými aktivisty jako na možný faktor útoku.

Přednášející v politice Adrian Hilton napsal: “Křesťanská kazatelka Hatun Tash byla pobodána v Speaker’s Corner. Je prominentní kritička islámu. Musíme bránit svobodu projevu  ve Spojeném království a nepřenechat veřejné náměstí těm, kteří nás chtějí cenzurovat, zastrašovat.”

Krátce po útoku bylo slyšet přihlížejícího, jak křičí: “To je to, co islám přinesl do Británie, násilí a ničení.”

V době útoku měla žena na sobě tričko s karikaturou francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo. Časopis se stal obětí islámského teroristického útoku v roce 2015, při němž bylo zavražděno 12 lidí po zveřejnění karikatury Mohameda.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Londýně byla pobodána žena, která měla na sobě tričko Charlie Hebdo (video)

  1. Tri “najliberálnejšie” krajiny Európy Anglicko, Holandsko a Švédsko – inými slovami tie, kde už dlhé roky prebieha ten najbrutálnejší neomarxistický teror každého druhu a zároveň likvidácia všetkého tradičného a konzervatívneho – už nikto nikdy nezachráni. Zavedenie tej najtvrdšej saudskoarabskej šaríe je otázkou 5-6 rokov. Zhodou okolností ide aj o štáty s najlepšou úrovňou ovládania angličtiny medzi domorodcami /nie prisťahovalcami/ v celej Európe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.