Švédsko: 9 členů muslimského gangu, kteří postřelili dvě malé děti, bylo po výslechu propuštěno na svobodu

Švédsko: 9 členů muslimského gangu, kteří postřelili dvě malé děti, bylo po výslechu propuštěno na svobodu

O případu dvou malých dětí – šestiletého chlapce a pětileté holčičky – jste si mohli přečíst ZDE a ZDE. Děti, které si v doprovodu otce hrály na hřišti, byly při přestřelce dvou muslimských gangů postřeleny a nyní jsou v nemocnici, holčička musela být dokonce s velmi těžkými zraněními operována.

Ten pravý výsměch obětem i jejich rodičům ovšem přišel nyní, kdy byli muslimští členové násilného gangu ihned po výslechu propuštěni.

Všech devět lidí zatčených pro podezření ze střelby ve Flemingsbergu, při níž byly postřeleny dvě děti, bylo v úterý propuštěno státními zástupci. Došlo k tomu i přesto, že jsou tito pachatelé stále podezřelými.

„Jsou stále podezřelí, ale domnívám se, že to, co se objevilo při vyšetřování, v tuto chvíli nestačí k zatčení. Proto byli všichni zadržení propuštěni,“ uvedl v tiskové zprávě Stefan Creutz, zástupce vrchního žalobce Södertörnova státního zastupitelství.

V neděli bylo zatčeno devět lidí pro podezření z těžkého ublížení na zdraví a trestných činů držení zbraní po střelbě ve Flemingsbergu. Střelba zranila dvě děti, které si hrály venku.

„Předběžné vyšetřování probíhá v plné síle. Jedná se o zvlášť závažný trestný čin a do vyšetřování vkládáme velké prostředky,“ pokračuje Stefan Creutz.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: 9 členů muslimského gangu, kteří postřelili dvě malé děti, bylo po výslechu propuštěno na svobodu

  1. Ako píše Česká vec, páchateľ nedávnej teroristickej vraždy vo Wurzburgu skončil – ako inak – v psychiatrickej liečebni . Nepochybujem,že o pár rokov /alebo mesiacov/ ho prepustia na slobodu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.