Švédsko: Při přestřelce muslimských gangů byly postřeleny dvě malé děti

Švédsko: Při přestřelce muslimských gangů byly postřeleny dvě malé děti

Vítačská politika EU, ale i některých evropských vlád, má na svém kontě již tisíce mrtvých a zraněných Evropanů. Přesto se v této politice i nadále pokračuje, přičemž vše takto směřuje již jen k budoucímu evropskému chalífátu. Ruku v ruce s přibývající muslimskou komunitou evropských zemí jdou i stále se rozšiřující odloučená ghetta, v jejichž rámci dochází k vzájemným bojům různých muslimských gangů. Tyto boje za sebou zanechávají nejen mrtvé a zraněné gangstery (což by asi nikomu normálně myslícímu až tak nevadilo), ale také zcela nevinné náhodné, někdy i dětské oběti.

Podle zpráv pro Aftonbladet, byly při střelbě ve Visättře jižně od Stockholmu postřeleny dvě malé děti.

V sobotu večer ve 20:16 obdržela policie telefonát o podezření ze střelby ve Visättře ve Flemingsbergu. Na místě policie našla dva zraněné, které sanitka odvezla do nemocnice, jedná se o zraněné malé děti.

Další osoba  sama vyhledala léčbu střelného zranění. Střelbě údajně předcházela hromadná rvačka na mostě.

„Slyšel jsem výstřel. Je to nepříjemné, protože mám děti. Netroufáte si nechat děti hrát si venku bez dozoru,“ řekl  jeden z obyvatel této oblasti.

Bylo zahájeno předběžné vyšetřování pokusu o vraždu. Obě děti nemají život ohrožující zranění, uvedla policie. Během večera bylo zatčeno několik lidí pro podezření z účasti na pokusu o vraždu.

Na místě probíhá velká policejní operace. Policie mimo jiné procházela domy v oblasti, aby si promluvila s lidmi, kteří mohli vidět cokoli, co by mohlo souviset s incidentem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Při přestřelce muslimských gangů byly postřeleny dvě malé děti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout