Hromadné rituální porážky po celé Francii – začaly oslavy krvavého svátku Íd Al-Adha

Hromadné rituální porážky po celé Francii – začaly oslavy krvavého svátku Íd Al-Adha

O svátku Íd Al-Adha jste si mohli v minulosti přečíst více například ZDE. Mainstream se snaží zpravidla vyvolat dojem, že jde o poklidný svátek, což ovšem není pravda. Tento svátek je po celém světě spojen s krvavými rituálními jatkami, kdy se zvířata hromadně podřezávají jen tak, pro zábavu. Tedy pardon, ne pro zábavu, ale pro Alláha. Bizarnost tohoto konání je umocněna tím, že na hromadné rituální halal porážky se chodí dívat celé rodiny, přičemž děti se mnohdy nadšeně koupou v krvi poražených zvířat, případně si zkusí podřezat nějaké to “své” zvíře.

Bylo docela jasné, že s postupující islamizací se tyto zvyklosti přenesou i do Evropy, kde se k tomuto účelu pronajímají zvláštní prostory, nicméně většina těchto rituálů se provádí načerno a jen někdy se podaří je odhalit. Evropští chovatelé ovcí, kteří prodali živá zvířata ze svého chovu v minulých dnech muslimům, mohou počítat s tím, že právě včera padla jejich zvířata za oběť tomuto krvavému rituálu. Tato rituální jatka budou pokračovat až do pátku.

Ve Francii i přes několik povolených rituálních porážek odhalili i nelegální porážky. A jistě mnoho tisíc jich odhaleno nebylo a nebude…

Dva muži ve věku 24 a 38 let z Argenteuilu a Bezons (Val-d’Oise) byli v úterý ráno zatčeni v pavilonu v Ecquevilly (Yvelines). Jsou podezřelí, že zabili tři ovce uprostřed islámského festivalu Íd.

Policii varoval včera dopoledne městský zdroj, který je informoval, že jsou na soukromém pozemku porážena zvířata. Do oblasti okamžitě vyjelo několik hlídek. Policie pak objevila tři zvířecí těla a asi patnáct zatím ještě živých ovcí v areálu pavilonu.

Když přijela policie, oba muži se zamkli v domě a snažili se vyčistit stopy krve. Technické služby policie se vydaly na místo, aby učinily první nálezy, které neponechávají žádný prostor pro pochybnosti. Úředníci se také dostali k více než 2 000 EUR v hotovosti. Oba muži byli vzati do vazby.

obrázek v těchto dnech zcela běžný v islámských zemích, ale stále častěji i v Evropě

Dvě tajná jatka byla objevena v úterý v Boulogne-la-Grasse a Pimprezu severně od Compiègne.

Asi šedesát ovcí bylo poraženo nelegálně v rámci svátku Íd. V úterý četníci objevili dvě tajná jatka v Boulogne-la-Grasse a Pimprezu, dvou vesnicích severně od Compiègne.  Oba chovatelé by měli být stíháni před soudem v Compiègne.

Právě díky informacím ministerstva pro ochranu obyvatelstva (DDPP) se armáda vydala na kontrolu chovu hospodářských zvířat v Pimprezu. Na místě četníci objevili 50 již poražených ovcí a 75 stále naživu. “Byl to legální chov, ale prodávající poskytl místo pro porážku zvířat,” říká vyšetřovatel. Pouze jatka, která získala trvalé nebo dočasné schválení, jsou však oprávněna praktikovat rituál porážky ovcí v souladu se zásadami islámu.

Další muslimové se rozhodli uspořádat rituální porážku v koupelně bytového domu ve vaně. Ženě a jejímu švagrovi hrozí až 6 měsíců vězení a pokuta 15 000 eur.

Rituální porážka se odehrála jen několik minut před dopadením, tedy v úterý 20. července kolem 9:15. Policisté byli informováni, že ovce byla převezena do bytu v budově v centru Villefranche-sur-Saône. Ale když policie dorazila na místo, ovce už ležela mrtvá na podlaze v koupelně. Právě jí ve vaně podřízli hrdlo.

Nájemnice, která byla vyslechnuta policií, údajně přiznala fakta. Řekla, že koupila zvíře na festival Íd. Její švagr se pak ujal role řezníka. Tělo zvířete bylo z bytu muslimky odvezeno.

I další případ se odehrál včera v dopoledních hodinách, kdy bylo možno vidět po celém islámském světě tytéž výjevy. Policie zasahovala na rue de Bâle v Mulhouse v úterý kolem 10:00. Otec a jeho syn se právě podíleli na krutém vraždění ovcí na dvorku na festivalu Íd el-Kebir. První zvíře již bylo  podřezáno, když dorazila policie na místo. Muži byli zatčeni a vzati do vazby na základě obvinění z násilí, urážky, vzpoury a zabíjení ovcí mimo schválená jatka.

Poslední případ s totožným  scénářem se stal v úterý v poledne v rue Edmond-Rostand, kde policie odhalila další porážku ovcí v nelegálních podmínkách.

K výše uvedenému jen dodávám, že jde o onu pověstnou špičku ledovce, neboť drtivá většina případů není odhalena. Za včerejší den bylo pro rituální účely v celém muslimském světě podřezáno kolem 2 milionů zvířat, krvavá jatka ve jménu Alláha budou pokračovat až do pátku…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Hromadné rituální porážky po celé Francii – začaly oslavy krvavého svátku Íd Al-Adha

    1. Přesně toto je jeden z velkých rozporů mezi islámem a současnou ideologií. Uhlíková neutralita a s tím spojené výrazné omezení konzumace masa a LGBTQ… To jsou záležitosti, které muslimové nikdy neakceptují…

      1. Ono je to tak očividné, o čo sa znažia “elity”, že aj slepý to vie >> na jednej strane znásilňujú a udržujú v strachu pôvodných obyvateľov, pretláčajú zvrátenú LBGQ a na druhej strane silou-mocou sem tlačia islamistov.. a myslia si, že v bunkroch prežijú..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.