Africký překupník, spolupracující s pašeráckými neziskovkami, vydělá až 300 tisíc eur za týden

Africký překupník, spolupracující s pašeráckými neziskovkami, vydělá až 300 tisíc eur za týden

Pašerácké neziskovky, mnohdy štědře dotované i z EU – v případě těch německých i církví – jsou ve skutečnosti systémem podporované zločinecké organizace. Je jim celkem jedno, že napomáhají plnit plán výměny obyvatel Evropy za Afričany, hlavní je, že to pořádně “sype”.  Nikdo přesně netuší, jaké jsou jejich skutečné výdělky, ale lze předpokládat, že musí být přímo pohádkové. To ostatně potvrzuje i značné jmění šéfa jedné z největších pašeráckých neziskovek.

Jedna z pašeraček – nechvalně známá Carola Racketeová – si dokonce vysloužila nadšený potlesk europoslanců. Němci této zločinné pašeračce poslali během pár hodin milion eur, když byla umístěna do vazby za ohrožení lodí italské pobřežní stráže. Ovšem nelze se asi divit, že národ, který adoroval Hitlera, nyní úplně stejně adoruje jeho nástupce.

Tak, jako jsou bohatí mnozí představitelé vysoce ziskových pašeráckých neziskovek, jsou možná ještě bohatší i nelegální pašeráci, tedy ti, kteří za to nejsou placeni EU, OSN, Sorosovou OSF apod., ale většinu výdělků získávají od svých klientů…

Králem pašování nelegálních přistěhovalců je etiopský imigrant Ermias Ghermay. Před osmi lety přistál na Sicílii jako ilegál a požádal o azyl. Byl poslán do luxusního přijímacího centra Mineo, které pak Salvini uzavřel. Poté se stal Ghermay šéfem obchodu s lidmi z Libye.

Jeho operační základna je v Libyi, ale má podporu v celé Evropě a také v Itálii, vyšetřovatelé odhadují, že jeho obrat se pohybuje kolem 300 tisíc EUR týdně. Díky neziskovkám a Demokratické straně (italská soc. dem.). Za prvních 7 měsíců roku 2019, tedy za Salviniho, bylo zaznamenáno asi 900 vylodění. Letos za stejnou dobu bylo v Itálii zaznamenáno více než 10 tisíc vylodění, přičemž více než polovina těchto lodí pochází z Libye. To je nyní, kdy je na Ministerstvu vnitra Demokratická strana.

V kriminálních aktivitách afrického pašeráka také nacházíme obchodování s orgány, které je úzce spojeno s obchodováním s nelegálními přistěhovalci.

V Itálii provozovala rozsáhlá síť obchodníků s lidmi – v čele s Etiopanem – obchod poblíž římského nádraží  Termini, kde měli logistickou a provozní základnu. Podnik, tvářící se jako parfumerie, shromáždil seznam všech jmen ilegálů, přepravovaných z libyjského pobřeží. Sloužil také jako sběrné místo pro peníze, které měly být poslány do Libye k uhrazení dopravy.

Policie po bleskovém zásahu zabavila až 526 tisíc eur a asi 25 tisíc amerických dolarů v hotovosti.

Ilegálům, kteří byli ochotni zaplatit vyšší částku, bylo zaručeno, že do Itálie dorazí ne lodí, ale díky zákonu o sloučení rodiny. Tak každoročně přijíždí do Itálie přes 200 tisíc afro-islamistů. Tedy v rámci slučování rodin se do Evropy dostávají i statisíce džihádistů, kteří se za členy některé z rodin jejich krajanů pouze vydávají.

Ghermay nyní žije neznámo kde a je hledaný po celé Evropě: je neuvěřitelné, že až do loňského roku měl stále k dispozici humanitární povolení vydané předchozí vládou a platné do roku 2019.

Vyšetřovatelé se domnívají, že byl v Libyi ve své pevnosti a operačním středisku až do roku 2018. Byla identifikována také farma, kde muž před jejich naloděním ukryl až 600 nelegálních přistěhovalců.

Je logické, že pašerák, který roky inkasoval 300 tisíc týdně, se o část svých výdělků rozdělil i se zcela legálními pašeráky, jinak nazývanými “humanitární neziskovky”, které ilegály převáží do Itálie.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Africký překupník, spolupracující s pašeráckými neziskovkami, vydělá až 300 tisíc eur za týden

  1. Však Italskou policií byly i některé případy předávání peněz spolu s imigranty neziskovkám prokázány. Ale to je jen kapka v moři. Nyní se nesnaží už policie vůbec, bez politického krytí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.