Německo zavádí na školách politické komisaře, kdypak se rozšíří do celé EU?

Německo zavádí na školách politické komisaře, kdypak se rozšíří do celé EU?

Předpokládám, že tento počin, stejně, jako každý jiný nesmysl (např. předsudečná nenávist nebo genderová výchova), který v Německu zavedli, přijde časem do všech zemí EU. Myslím, že současná ideologická propaganda – a to především na školách – už dávno zašla mnohem dál, než jak si pamatujeme my starší z dob před rokem 1989. A to nejen v Německu.

Vzdělávací politika je ve skutečnosti záležitostí jednotlivých spolkových zemí. Ale federální vláda má možnost do vzdělání zasahovat i plošně. Nyní toho využije školením 151 politických komisařů, kteří budou na školách zaměstnáni na plný úvazek. S těmito politruky chce německá vláda ideologicky nasměřovat německé školy.

Aby zejména Němcům z bývalé NDR akce nepřipomínala minulé časy, političtí komisaři 21. století se nazývají „trenéři respektu“. Koho nebo co by se měli studenti naučit respektovat? Ne, nemají se učit respektovat rodiče nebo své učitele, ale lidi cizího původu. S různou barvou pleti, jazykem a národností. Od roku 2024 má 151 zaměstnanců na plný úvazek bojovat proti rasismu v německých školách, protože, jak prohlásil státní tajemník na ministerstvu pro rodinné záležitosti:

„Nesmíme tolerovat politický nebo náboženský extremismus, nenávist a misantropii v naší společnosti – rozhodně ne v našich školách.“

Co se stane se studenty, kteří odmítnou poslouchat politické komisaře? Vyhodí je ze školy?

„Extremismus, nenávist a misantropie“ jsou elastické a interpretovatelné pojmy, které lze interpretovat tak či onak. Každý, kdo kritizuje politiku otevřených hranic, může být například klasifikován jako „extremista“ a podezřelý z „misantropie“. K tomu není neúcta ke spolužákům Alimu a Mustafovi naprosto nezbytná.

Od roku 2024 budou němečtí studenti čelit vlně represí, špionáže a udávání, přičemž to vše bude placené z peněz daňových poplatníků, tedy rodičů dětí. Celkem na to má být vynaloženo 36 milionů EUR ročně. Nesouhlas s tím oznámila parlamentní skupina AfD. Její parlamentní výkonný ředitel Dr. Götz Frömming požaduje od spolkové vlády vysvětlení.

K tomu jen dodávám, že podobný počin je jen známkou dalšího, mnohem vyššího stupně totality, která uznává jen jednu jedinou ideologii, jejíž odpůrci budou stále přísněji perzekuováni. Zdroj sice neuvádí, od jakého stupně škol hodlají tyto ochránce ideologické čistoty zavádět, nicméně je jasné, že si tak chce Německo pojistit, že i v nejmladší generaci bude naprostá většina správně ideologicky „ukotvená“….

Goebbels by se styděl, kdyby zjistil, jaký byl oproti svým potomkům břídil…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo zavádí na školách politické komisaře, kdypak se rozšíří do celé EU?

  1. Súhlasím ako dieťa socialistickej éry s názorom,že socialistická propaganda a ideológia pred rokom 1989 bola v porovnaní s dnešným globalistickým, eurofašistickým a neomarxistickým terorom len slabý neškodný odvar a na rozdiel od toho dnešného sa dala v absolútnej pohode vydržať a nevymývala starším ani mladším ľuďom mozgy. /A už vôbec nie deťom ./ Čo opisuje Slovanka v článku , je iba jeden z nespočetných prejavov tohto doslova beštiálneho a pritom do značnej miery skrytého a zákerného teroru.

  2. Podľa mňa sa tento zvrátený nápad najskôr vyskúša na všetkých univerzitách a podľa výsledkov a potreby sa rozšíri aj na „nemecké“ školy nižších stupňov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout