Austrálie: Somálec jednoho člověka ubodal, tři další pobodal, nakonec byl zastřelen policií (video)

Austrálie: Somálec jednoho člověka ubodal, tři další pobodal, nakonec byl zastřelen policií (video)

Je až symbolické, že právě nyní, kdy došlo k hned třem vraždám a několika dalším zraněním rukou Somálce v Německu, byl teprve uzavřen velmi podobný případ až z Austrálie. Jde o náhodu nebo jen nový případ přispěl k tomu, že v Austrálii konečně uznali, že se i v případě „jejich“ Somálce jednalo o džihád? Oba útoky – i když 3 roky po sobě a na druhém konci světa – mají mnoho společného. A zdaleka nejde jen o to, že byl pachatelem Somálec.

V obou případech útočili somálští džihádisté –  bojovníci al Šabábu  a později sympatizanti ISIS – v západních zemích. Tedy v zemích, které jsou aktuálně pod džihádem. Džihád je momentálně uvalen nejen na Evropu, ale také na USA, Kanadu, Austrálii a celkově západní svět.

Oba somálští džihádisté útočili na ulici a bodali nožem, což mají společné podobně, jako pokřik „Allahu akbar“.  Rozdíl je jen v tom, že v Austrálii si útočník oběti příliš nevybíral, zatímco v Německu útočil cíleně na ženy. Pak je samozřejmě rozdíl i v tom, jak který džihádista dopadl. Zatímco ten z Německa byl jen postřelen do nohy a nyní mu byl přidělen ten nejlepší advokát, Somálec útočící v Austrálii byl policií zastřelen:

Hassan Khalif Shire Ali, 30 let, zemřel poté, co byl zastřelen policistou z Victorie, který reagoval na smrtící běsnění v roce 2018.

Ale než se Shire Ali vrhl na policii, což byl krok, který nakonec ukončil jeho život, podařilo se mu pobodat tři lidi a smrtelně zranit Sista Malaspinu, spolumajitele espresso baru Pellegrini, který oslavil narození svého prvního vnoučete jen týden předtím.

oběť somálského vraha v Austrálii

Soudce John Cain teprve včera – tedy po 3 letech – rozhodl, že útok byl v souladu s pokyny a metodami stanovenými v učebnicích Islámského státu, včetně pokynů z příručky Osamělý mudžáhid.

„Váha dostupných důkazů podporuje závěr, že Hassanovy činy představovaly promyšlený teroristický čin, útok inspirovaný ISIS, který lze přičíst jeho dodržování extremistické interpretace islámu,“ řekl soudce Cain.

Dospěl také k závěru, že použití smrtící síly policií bylo oprávněné, a poblahopřál policistům na místě za jejich statečnost.

Vidíte, jaký je to rozdíl? Zatímco policista v Austrálii je za zastřelení džihádisty pochválen, v EU jsou policisté popotahováni u soudů a je zde snaha jim podsunout, že mohli džihádistův život ušetřit. Dokonce i německý policista, který střelil vraždícího Somálce do nohy, se bude v nejbližší době ze svého činu zodpovídat a bude se zjišťovat, zda se nejednalo o nepřiměřený zákrok. Stejně je nyní vyšetřován italský policista, který nedávno postřelil džihádistu s nožem v Římě.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Austrálie: Somálec jednoho člověka ubodal, tři další pobodal, nakonec byl zastřelen policií (video)

  1. Rozhodně staré země EU jsou více indoktrinovány neomarxismem a is lámem, a je to znát, na rozdíl od Austrálie, kde sice též řádí kulturní marxismus, ale více chrání hranice a bezpečnost občanů. I když soudci trvalo 3 roky než si něco o is lamu nastudoval, tak alespoň pak rozhodl správně, ve prospěch bezpečnosti občanů své země.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout