Německý mainstream zneužil katastrofálních povodní k promigrační propagandě

Tak, jako v případě všech podobných katastrof, jsou i po současných neuvěřitelně ničivých záplavách v Německu uspořádány finanční sbírky. A zřejmě tak, jako to je celkem běžné i tentokrát, se na nich kdekdo přiživí. Budou mít vůbec Němci, kteří peníze na daná konta pošlou jistotu, že skutečně půjdou na pomoc jejich spoluobčanům? Tedy těm, kteří dlouhé roky platí daně a jejichž předkové zemi pomáhali budovat a ne těm, kteří mají původní Němce nahradit?

O mnohém vypovídá i reklama deníku Bild, která neskutečně vytočila mnoho Němců, kteří jsou nejméně posledních 6 let neustále nabádáni k mnohdy nucené „solidaritě“ s někým, kdo nemá zájem se v zemi integrovat, ale chce ji přizpůsobit k obrazu svému a to na úkor místních daňových poplatníků. Tedy spousta Němců se pozastavuje nad tím, odkdy nosí typická Němka hidžáb a odkdy vypadá německé dítě jako malý Afghánec??

Komentáře pod obrázkem mluví za všechno, nejlépe vše vystihuje nejdelší komentář Anabel Schunkeové:

„Lidé chtějí projevit solidaritu. Ale se svými krajany. Chtějí, aby to bylo o Němcích. A to je legitimní. Léta to bylo o tom, že „my“ pomáháme, „my“ musíme přijmout uprchlíky. Proč nejsou teď zobrazeni Heinz a Hilde, kteří možná také přišli o svůj majetek a pro které byl jejich dům vždy jejich domovem? Proč německé oběti nikdy nemají tvář v médiích?

Je mi líto, ale takhle pravděpodobně dosáhnete opaku. Samozřejmě je mi líto všech obětí katastrofické události, ale obvykle cítíte více soucitu a empatie k lidem, ke kterým se cítíte kulturně blízcí. S kým bych se měla v této zemi ztotožnit a projevit solidaritu, pokud my Němci nikdy nebudeme mít tvář v médiích? Když je to vždycky o ostatních?“

I další komentáře jsou v podobném stylu:

 • Takže ti z Eifelu vypadali jinak.
 • Dostáváme nyní podporu i od jiných států, jak jsme jim tehdy pomáhali?
 • Žádného z nich jsem v televizi neviděl.
 • Perfektní obrázek, kde je německá rodina, která ztratila svůj dům.
 • Chybí jen duha.
 • Olafe, podívej se na ni, průměrná rodina z Eifelu. Nemyslitelné.
 • Mnoho německých rodin je silně postiženo povodní, tito lidé by měli být na 1. místě.
 • Něco je špatně s tou fotkou. Kde jsou na obrázku němečtí občané, vždyť povodeň byla v Německu nebo snad ne?!!!
 • Nemyslitelné! Výsměch německým rodinám, které ztratily svůj domov! A opět, společnost je masivně rozdělena.
 • Kvůli fotce ode mě nedostanete ani cent, protože přesně tito lidé si na to vydělali 0%.
 • Pěkný obrázek, co má tento obrázek společného s námi Němci? Máte obrázek obětí, které jsou také přímo dotčeny? To mě štve, ten obrázek je zcestný. Ale to také ukazuje, co si o nás myslíte! Nijak mě to neovlivnilo, ale pomůžu svým krajanům. Tomu říkám solidarita s krajany.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Německý mainstream zneužil katastrofálních povodní k promigrační propagandě

 1. Viete si predstaviť,že by napr. hlavný imám Nemecka vyzýval v inzeráte nemeckých kresťanov, aby prispeli na opravu kostolov?! Toto je podobný prípad, podobná provokácia. Súhlasím s názorom, že genocída bieleho a kresťanského obyvateľstva už na „vyspelom“ západe dávno prebieha – zhruba 30 rokov. A najrýchlejšie paradoxne mimo EÚ, vo Švajčiarsku.

 2. Já jsem pro sichr poslala prachy rovnou do Lužice, aby to aspoň zůstalo na Hodonínsku.
  Nikdy bych nic neposlala tzv. charitám, nejenom Člověk v plísni, ale i Adra, diakonie, všichni se angažují v Africe a vozej Afričany do české kotlinky. Nedá se jim věřit, ani fň.
  Zastupitelstvo přímo v postižené obci je jediná rozumná adresa pro poslání podpory obyvatelům.

  1. Ano, nejlepší je dát co nejblíž. Obcím nebo okresu. Já jsem dala přes syna, kde vybírali u nich na škole hotovost, šlo to rodinám těch studentů školy, které byly nejhůře postiženy tornádem. Na ruku, hotově, nezdaněno a adresně, tedy vědělo se přesně, komu to jde, což je ideální… Kdo posílá peníze přes neziskovky, různé charity apod., ten nemá jistotu, že ty peníze nepůjdou někam do Afriky nebo třeba dokonce pašeráckým neziskovkám. A to nehovořím o tučných platech šéfů ziskovek…

 3. Přesně tak. Lidi si ani neuvědomují, že třeba plzeňské biskupství horlivě podporuje evangelizaci Afriky = množení už tak hojného obyvatelstva.

 4. Ti novináři z Bildu mají již tak promyté mozky státní ideologie, že ztratili veškerou soudnost a již ani neví co činí, ideologie nadevše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout