Belgie: Po ničivých povodních dochází v postižených městech k rabování

Belgie: Po ničivých povodních dochází v postižených městech k rabování

I když není detailněji popsána identita či původ těch, kdo rabují, je celkem jasné, že se bude jednat o příslušníky téže skupiny tamních obyvatel, která se účastní různých pouličních nepokojů a jejíž počty v zemi povážlivě rostou. Snad mnohému napoví i fakt, že mezi jmény novorozenců v Bruselu už nějakou dobu dominuje Mohamed či Ahmed.

Záplavy nyní sužují nejen Německo, ale také sousední Belgii, kde taktéž počítají mrtvé. Přesto i zde se najdou hyeny, které se neštítí neštěstí využít. Mimochodem, nepochybuji, že totéž zažívají i v Německu, jen zde zřejmě bude panovat větší snaha podobné činy hostů Merkelové ututlat…

Velká část jižní a východní Belgie se ve čtvrtek ráno probudila pod vodou a při záplavách bylo nalezeno nejméně sedm mrtvých. Železniční doprava musela být přerušena, zejména na trati Charleroi-Namur-Lutych kvůli zaplaveným tratím, padajícím stromům, sesuvům půdy na trať nebo hrozbě vykolejení.

Kromě této katastrofy, která zdevastovala vše, co jí stálo v cestě, se lupiči vloupali do mnoha obchodů, jejichž výlohy byly zničeny velkými plovoucími troskami, včetně aut. Jakmile v centru města ustoupila voda, do obchodů se vloupali lidé, kteří kradli zboží.
Ve Verviers vstoupil v platnost zákaz vycházení, aby se zabránilo dalšímu rabování.
Zákaz začal platit ve čtvrtek ve 21 hodin a skončil v pátek (tedy dnes) v 6 hodin.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Belgie: Po ničivých povodních dochází v postižených městech k rabování

  1. Jsem zvědavej,kolik z těch černých plaváčků,tzv. „novoevropanů“ bude pomáhat s likvidací škod,když jen sedí na prdeli v imigračních centrech s nataženou rukou,popřípadě prodávají drogy,znásilňují,napadají slušné lidi nebo vraždí???Aby to nedopadlo jako v Rakousku předloni,nebo kdy to bylo..

  2. Už včera som pod iným článkom naznačil , že rabovanie zo strany moslimov je viac ako pravdepodobné. A mimochodom, v Nemecku sa už počet obetí povodní zvýšil na 81 a stále pribúdajú ďalší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout