EU oživuje již schválené migrační dokumenty, chce je využít v migračním paktu EU (video)

EU oživuje již schválené migrační dokumenty, chce je využít v migračním paktu EU (video)

Německý europoslanec z AfD na níže zveřejněném videu varuje, že právě v těchto dnech, kdy se pozornost drtivé většiny Evropanů upírá úplně jinam (dovolené, covid apod.), hodlá EU uvést do praxe Migrační pakt EU. Ten bude vycházet z již podepsaných paktů a dohod z roku 2018.

V tom toce došlo jednak k podpisu tzv. Migračních paktů OSN, ale o zhruba půl roku dříve i ke schválení tzv. Marakéšské deklarace. Globální pakty byly celkem dva, přičemž několik  zemí EU schválilo oba, ovšem všechny země, vyjma Maďarska, schválily alespoň jeden.

Mimo těchto paktů je třeba upozornit i na další dokument, který byl schválen v Marakéši na jaře 2018. Byla to dohoda o vzájemné migraci mezi zeměmi EU a větší částí afrických zemí (jedná se téměř výhradně o země muslimské), tzv. Marakéšská deklarace. Ta byla schválena všemi zeměmi EU, opět vyjma Maďarska.

K výše uvedenému je třeba připočítat i další deklarace, které byly schválené europarlamentem a zřejmě budou sloužit jen coby jakýsi podpůrný materiál. Jednalo se o dvě deklarace, podporující migraci z Afriky do Evropy. V obou se mimo různých “antirasistických” frází ve stylu BLM zdůrazňuje i přínosnost migrace z Afriky. Pro tyto deklarace hlasovala i většina našich europoslanců.

K výše uvedenému je třeba přiřadit asi nejdůležitější dokument, který byl schválen v roce 2015 (za nás schválila vláda ČSSD, ANO a KDU), kterým je Agenda 2030, podle níž se má do roku 2030 přestěhovat z rozvojových zemí do rozvinutých (Evropa, USA, Kanada, Austrálie) asi miliarda lidí.

Jako když vařil pejsek s kočičkou dort, zřejmě i EU dala dohromady různé deklarace a pakty, aby zjistila, že de facto většina evropských zemí migraci (tedy lépe řečeno muslimskou invazi) schvaluje. To, že  asi polovina zemí EU (včetně ČR) nepodepsala tzv. Globální kompakt o migraci je zřejmě zcela nepodstatné, neboť Globální kompakt o uprchlících schválily všechny země, vyjma Maďarska.

Pro EU nebude žádný problém udělat z migrantů uprchlíky. Ostatně, děje se to už nyní, neboť jen nově akceptovaný status klimatického uprchlíka bude pasovat na drtivou většinu Afričanů.

Podle videa tak začne EU vymáhat po svých členech plnění závazků, které jednotlivé vlády podepsaly. Ve světle toho zjistíte, že v EU vlastně není drtivá většina vlád protimigračních, bič na EU má v ruce v tomto ohledu  pouze Maďarsko. Ovšem v případě schválení společné migrační a azylové politiky EU už nebude stačit nemít schválené uvedené dokumenty, ale bude třeba z tohoto genocidního spolku vystoupit. To však ve světle neuvěřitelného zadlužení a tím i závazku jednotlivých vlád nebude možné.

Nebudu se zde opět detailněji rozepisovat o tom, jaké dokumenty naše vlády podepsaly, to si můžete přečíst zde. Jen chci znovu upozornit na to, že ty politické strany, které nemají v programu odchod z EU a zákaz islámu, vaše potomky před islamizací nijak neubrání. Naopak, hlas pro ně bude hlasem pro to, aby jednou chodily vaše vnučky či pravnučky v burce pár metrů za svým pánem.

Vláda se chystá přivézt do ČR větší počet Afghánců  i s jejich početnými rodinami (zřejmě totéž se bude dít i na Slovensku podobně, jako ve všech zemích NATO). To bude další zásadní krok k budoucí islamizaci naší malé země, která je co do počtu obyvatel podobně velká jako Švédsko, které se stihlo islamizovat během asi 15 let. Pro muslimy je totiž tím nejdůležitějším komunita, do níž by mohli zapadnout. To, že zde takovou komunitu zatím nemáme, je jediné, co je od naší země odrazuje. Stačí první taková no-go zóna a další budou rychle následovat. V případě vítězství extremistických Pirátů bude vše samozřejmě ještě výrazněji urychleno.

Na sociálním summitu EU v květnu byl schválen i Evropský pilíř sociálních práv, podle něhož by měly být mimo jiné i sjednocené sociální dávky. Platit by snad měl začít od příštího roku (bez záruky, termín mi není znám, ale nemyslím, že by čekali déle, jde jen o můj osobní odhad).

Na poslední chvíli lze ještě uvedeným plánům EU zabránit (či spíše jejich realizaci alespoň pozdržet), jenže na to by se muselo dát dohromady dostatek podpisů od občanů ze všech zemí EU na petici proti migračnímu paktu EU, kterou iniciovala už před rokem Marine le Pen. Dostatek podpisů by znamenal, že o petici se musí v EU jednat a migrační pakt by – alespoň prozatím – nemohl vejít v platnost.

Přesto ještě chybí spousta podpisů. Petici může podepsat jakýkoli dospělý občan EU, takže pokud jste tak zatím neučinili, máte nyní možnost se podepsat ZDE, ale času je už jen velmi málo (pozn.: pokud nejste z ČR, stačí v pravém horním rohu změnit jazyk, není-li tam váš jazyk, lze podepsat i jinou jazykovou mutaci, podmínkou je pouze občanství EU).

Na závěr ještě připomínám, že nedávno vyčlenila EU 10 miliard eur na rozvoj pravidelné migrace, což může znamenat, že půjde o migraci legální i v rámci migrace z Afriky do Evropy.

Pokud umíte německy, můžete se podívat na asi půlhodinové video, kde o plánech EU hovoří europoslanec za AfD. Německo je samozřejmě ve větším průšvihu, než mnohé další země, neboť podepsalo i pakt o migraci, který je asi nejhorší. Ovšem i těmi dalšími schválenými dokumenty lze v současné době státy EU vydírat…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “EU oživuje již schválené migrační dokumenty, chce je využít v migračním paktu EU (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.