Naše vláda se chystá přivézt do země tisíce Afghánců, dočkáme se podobného obohacování jako západní země?

Naše vláda se chystá přivézt do země tisíce Afghánců, dočkáme se podobného obohacování jako západní země?

Už mnohokrát jsem zde upozornila na to, že tato vláda není a nikdy nebyla protimigrační (viz např. tento článek) a už vůbec není protiislámská, což samozřejmě dokazují i asi dva roky trvající úporné hony na islamofoby, na základě právě touto vládou schválené předsudečné nenávisti, která nás přibližuje právu šaría, neboť de facto kopíruje „zákon šaría o rouhání proti islámu“.

Nedávno jsem i zde shrnula působení okupačních armád NATO v Afghánistánu, včetně té naší. Pomineme-li fakt, že za doby jejich téměř dvacetiletého působení v zemi, kde nelze nikdy válku vyhrát, odrostla celá generace naštvaných Afghánců, kteří se již vydali do Evropy, aby se mohli mstít, další Afghánce se nyní chystají lokajské vlády, které pomáhaly Afghánistán v zájmu USA okupovat, přivézt do jednotlivých zemí.

Od začátku nepochybuji, že k témuž se chystá naše vláda, což ovšem potvrzuje i mainstream, tedy nejde o žádný hoax. Další země si už svůj příděl přivezly a nebylo jich zrovna málo:

Británie už přijala přes 3 tisíce Afghánců i s rodinami, Spojené státy 19 tisíc a navíc zatím 45 tisíc jejich příbuzných, dalších minimálně 20 tisíc Afghánců stále v „záchranu“ před pomstou Talibánců doufá. Například v sousedním Německu odhady hovoří o možném přesídlení asi 520 Afghánců a jejich rodin, kteří v posledních dvou letech pracovali pro německou armádu. Kolik si jich asi vezme ČR?

Průběžně sem už naše vláda vozí roky rodiny Afghánců, kteří okupantům pomáhali a pro Talibánce jsou tak kolaboranty. Syn jednoho takového policisty, spolupracujícího s okupačními armádami, sexuálně napadl zdravotní sestru v pražské nemocnici Na Bulovce, což je docela známá kauza. Samozřejmě nebyl deportován, neboť tyto kolaboranty a jejich rodiny prostě deportovat nelze.

V Afghánistánu pomáhaly okupantům desetitisíce Afghánců. Ti mají nyní i se svými širokými rodinami možnost se zcela legálně dostat do těch zemí, které se okupace Afghánistánu účastnily, včetně ČR. Je ovšem třeba upozornit i na pár faktů, která vám loutková vláda i mainstream jistě tajit bude.

První je ten fakt, že afghánské rodiny jsou velmi rozvětvené, v jedné rodině se jedná až o stovky lidí. Ti všichni budou v údajném potenciálním nebezpečí. Tedy pokud k nám má podle všeho přijít pár stovek tzv. „kolaborantů“, z nichž každý má svoji rodinu, může se ve finále jednat o celkový počet, který se vyrovná jednomu menšímu okresnímu městu. Ty počty totiž půjdou ve finále do desetitisíců.

Vezměme si vzorový příklad. Pokud bychom vzali 100 Afghánců s jejich rodinami (a to jich má být údajně násobně víc, než 100), pak si každý z té stovky bude mít možnost přizvat rodinu. Ovšem to není jen nejbližší rodina, v údajném ohrožení jsou nejen manželka (nebo manželky) a děti, ale i bratři, sestry, rodiče a další příbuzní. Průměrný Afghánec má 6 dětí a sám pochází také ze 6 dětí. Totéž jeho manželka (má-li jen jednu). Taková rodina tak čítá až kolem 150-200 členů. Ale budeme se držet při zemi a vezmeme do úvahy „pouhých“ 100 členů.

Pokud by tedy přijelo do ČR trvale žít jen 100 Afghánců – pro Talibán kolaborantů (zdůrazňuji, že podle všeho se má jednat o několik stovek), přičemž každý by měl jen 100 členů rodiny (manželky, děti, sourozenci jeho i manželky, švagři, neteře a synovci, rodiče…), pak by sem naráz přišlo 10 tisíc Afghánců. A to se držím hodně při zemi, skutečné číslo bude mnohem vyšší.

Další věc, o níž se nepíše je, že mnozí z nich jsou ve skutečnosti stoupenci Talibánu. Tedy pro nepřítele pracovali jen proto, že je tím pověřil právě Talibán, přičemž už předem se počítalo s tím, že se pohodlně a zcela legálně dostanou do Evropy (spousta se jich již touto cestou do různých zemí Evropy i USA dostala). Pokud se jejich skutečné zadání nepodařilo prokázat, pak budou stále považováni za „potřebné ochrany.“ Ve skutečnosti si však do země přivezeme Talibánce i s celou rozvětvenou rodinou.

Každý, kdo se průběžně zajímá o to, jak probíhá multikulturní obohacování evropských zemí, ví, že Afghánci patří zdaleka k tomu nejhoršímu, co se zejména násilné kriminality týká. Znásilňování a vraždy ze cti jsou třeba v Německu nebo Rakousku právě doménou Afghánců. Ostatně, ještě máme všichni v paměti znásilnění a vraždu třináctileté Rakušanky Leonie čtyřmi Afghánci.

V neposlední řadě je jasné, že v tak velkém počtu začnou Afghánci také u nás vytvářet ucelená ghetta, budou se pro ně stavět nové modlitebny a mešity a velmi výrazně vzroste i počet muslimů u nás. Ucelená muslimská komunita bude samozřejmě lákat i ilegály, kteří proudí soustavně do Evropy a my tak přestaneme být tranzitní zemí. V muslimském ghettu další lehce zapadnou a budou-li se vydávat za děti, pak nebudou ani deportováni.  Většina Afghánců v Evropě se živí prodejem drog, což by se zřejmě i zde stalo jejich hlavním způsobem obživy.

I zde si můžete přečíst o tom, jak Afghánci obohacují Evropu, jedná se však jen o malý zlomek případů. Zdá se, že brzy o tom nebudeme muset číst, našinci – a zejména mladé dívky a děti – to začnou zažívat na vlastní kůži. Za to můžete poděkovat všem loutkovým vládám a politikům, kteří okupaci Afghánistánu v zájmu cizích mocností podporovali…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Naše vláda se chystá přivézt do země tisíce Afghánců, dočkáme se podobného obohacování jako západní země?

  1. Česká vec píše,že „rakúske“ štandardné strany vrátane vládnych odmietli v parlamente držanie minúty tichu za spomínanú obeť moslimských zločincov Leonie. Za migrantov a LGBTI sú však ochotní ju držať kedykoľvek…

    1. Ano, FPÖ to navrhla, ale většina minutu ticha odmítla. A ještě horší to bylo ve Würzburgu, když udělala AfD pietní vzpomínku na tři zemřelé při útoku v místě, kde Somálec vraždil. Vyrazila proti nim Antifa a měli problémy i s policajty…. Mimochodem, dodnes se k Würzburgu nevyjádřila Merkelová a k mrtvé Leonie, zavražděné 4 Afghánci, se ani slovem nevyjádřil van der Bellen, rakouský prezident, velký podporovatel muslimské invaze..

  2. Tady se spletl i president Zeman, kdy účast v Afganistanu měla být bojem proti terorismu, ale nakonec si ony teroristy dovezeme k nám. (Ministerstvo obrany avizovalo 10 lidí plus rodiny, což prý je 100 lidí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.