Dánský europoslanec řekl švédské eurokomisařce pro migraci Johanssonové, že se zbláznila

Dánský europoslanec řekl švédské eurokomisařce pro migraci Johanssonové, že se zbláznila

EU má skutečně perfektní cit na to, koho umístit na ten který post. Čím větší šílenec a eurofanatik, tím větší má šanci na post eurokomisaře. Takovým zářným příkladem je nejen u nás nechvalně známá Jourová, která byla na současné cenzurní portfolio dosazena poté, co se už v minulém volebním období ukázala být nadšenou podporovatelkou celounijní cenzury, ale jí podobná „esa“ má EK v rukávu i u dalších sekcí.

Velmi dobře známou je tak i švédská eurokomisařka Ylva Johanssonová, která je snad nejfanatičtější podporovatelkou muslimské invaze, jakou jen mohli v EU najít. i v rámci tradičně vítačského Švédska nenajdete větší vítací fanatičku, než je právě Johanssonová, což ostatně ona sama mnoha svými prohlášeními potvrdila. Právě tato osoba je jednou z těch, které jasně ukazují na nereformovatelnost bruselského molocha, neboť právě eurokomisaři nám zcela názorně ukazují, jaké jsou skutečné hodnoty EU.  A věřte, že nikdo normální se na tyto posty už vzhledem k velmi tvrdým pravidlům pro výběr eurokomisařů nikdy nedostane…

„Na jaké planetě žijete?“ Tuto otázku položil komisařce EU Ylvě Johanssonové dánský politik v Evropském parlamentu.

Za přistěhovaleckou politiku EU je v současné době odpovědná bývalá ministryně za sociální demokracii Ylva Johanssonová.

Během rozpravy o přistěhovalectví v Evropském parlamentu prohlásila, že v Evropě není žádná migrační krize. Místo toho přečetla sérii bezduchých frází z kusu papíru.

To přimělo Petera Kofoda, člena Dánské lidové strany, doslova vidět rudě.

„Na jaké planetě žijete? Zbláznila ses,“ vykřikl.

Peter Kofod pokračoval:

„Evropa se nachází v době migrace. To, co je zde dnes prezentováno, nevyřeší naše rozsáhlé problémy masového přistěhovalectví ze Středního východu a Afriky. Je to právě přistěhovalectví, které dává naší drahé Evropě zcela nové demografické složení, které se rychle mění. Rozvíjí se zde ghetta, násilí a kriminalita, zároveň tak vznikají oblasti, které jsou pro Evropany zcela zakázány, a jsou mimo skandinávské a evropské společnosti.“

Dánský europoslanec také řekl, že je šokován, že Ylva Johanssonová nedokáže ani rozpoznat stávající problémy, které tento kontinent zatěžují.

„Bez uznání problémů není také možné je vyřešit. Tento systém to nikdy nevyřeší,“ řekl Kofod.

K uvedenému už jen dodávám, že EU samozřejmě řešení nehledá, neboť je to právě sama EU, kdo takto politiku nastavuje. Úkol výměny evropských obyvatel za Afričany tak plní skutečně na jedničku a to vše za podpory Evropanů, kteří podporou probruselských stran podporují i politiky, jako je Johanssonová, zástupkyně strany, která již roky kolaboruje s muslimy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Dánský europoslanec řekl švédské eurokomisařce pro migraci Johanssonové, že se zbláznila

  1. Dobře jí to řekl Dánský poslanec. Nejen že se Johanssonová zbláznila, ale také lže a mlží. Zatajovat lidem vážné nebezpečí by mělo být trestné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout