V EP se minulý týden hlasovalo ohledně maďarského zákona, který zakazuje LGBTQI propagandu u dětí. Jak kdo hlasoval?

Jak jistě víte, tak Maďarsko schválilo zákon, který zakazuje LGBTQI propagandu u dětí. Jde o zákon, kterému se také říká „stop pedofilii“.  Vše souvisí s faktem, že již od letošního podzimu zavádí všechny země EU tuto propagandu už od těch nejmenších, tedy od jeslí, přes školku až po základní školy, kde by měla být genderová propaganda cílena na děti v tom stylu, že by děti měly být považovány za bezpohlavní entity s tím, že si postupně své skutečné pohlaví samy zvolí.

Tuto indoktrinaci genderovou a zároveň i LGBTQ propagandou tak budou nuceni nějakým způsobem regulovat rodiče, ti bohatší pak mají možnost dát dítě na soukromou školu, která nebude podobnou ideologií zatížena (soukromé školy budou zřejmě jednat různě). Každopádně vaše děti či vnoučata mladší 13 let čeká tato indoktrinace již od nového školního roku.

To tedy jen pro úplnost, aby bylo jasno, oč se vlastně jedná. Osobně jsem přesvědčena, že zákaz LGBTQ a genderové propagandy v Maďarsku dlouho nevydrží tak, jako nevydrželo ani omezení neziskovek sponzorovaných se zahraničí (zákon, běžně nazývaný „stop Soros“ který byl obdobou amerického zákona FARA byl od 1. července na základě intervencí EU v Maďarsku zrušen). Nicméně není podstatné jak dlouho tento zákon, který jde plně proti snahám EU, vydrží, ale především je třeba se podívat na to, které politické strany indoktrinaci LGBTQ propagandou podporují a které ne.

Jak tedy hlasovali naši europoslanci v EP, když se hlasovalo k odsouzení Maďarska za zavedení podobného zákona, který de facto zakazuje indoktrinaci dětí genderovou a LGBTQI propagandou?

Na to se můžete podívat na tabulce níže:

Může jít o obrázek text, kde se píše ECR ECR ECR 0 EPP EPP EPP EPP Tošenovsky ODS Vondra ODS Vrecionová ODS Zahradil ODS Nidermayer TOPO9 Polčák STAN Pospišil TOP09 Šojdrová KDU-ČSL Zdechovsky KDU-ČSL Gregorová PIRÁTI Kolaja PIRÁTI Peksa PIRÁTI Konečná KSČM Blaško David SPD Charanzová ANO Dlabajová ANO Hlaváček Knotek Kovarik Maxová EPP GREENS GREENS GREENS GUE/NGL SPD RENEW RENEW RENEW ANO ANO ANO RENEW 0 RENEW S&D

Vysvětlivky:

zelené + – souhlasili s odsouzením Maďarska

růžové – – proti odsouzení Maďarska

žlutá 0 –    zdrželi se

Jen pro vysvětlení; tabulka pochází z FB stránek snad nejvíce eurohujerského zdroje – Pulse of Europe, k němuž se hlásí ti nejfanatičtější eurohujeři. Oni sami a jejich fanoušci na svém portálu chválí zejména ANO, které je souhlasem s odsouzením velmi potěšilo. Ostatně, dlouhodobě mělo ANO největší hlasovací shodu v EP se stejně eurohujerskou stranou, TOP0,09…

Strany, které se postavily proti maďarskému zákonu ovšem jen zdůraznily své vlastní názory, které ovšem prezentují také v našem parlamentu. Nyní se dostává do popředí další šílenost, kterou vehementně prosazuje Válková (ANO) a přímo souvisí s uvedenou genderovou výchovou. EU už dlouho tlačí na jednotlivé země, aby přijaly zákon, který povolí dětem od 12 let si nechat operativně změnit pohlaví a to zcela bez nutnosti souhlasu rodičů.

Tento šílený zákon tak jen doplní uvedenou genderovou výchovu v tom, že děti, které budou na školách indoktrinovány genderovou propagandou, pak budou velmi lehce ovlivnitelné k tomu, aby si nechaly skutečně změnit pohlaví. Operovaný jedinec se tímto samozřejmě sám vyčlení z další možné reprodukce. Jde tak o další šílenost z EU, která má zařídit depopulaci původního obyvatelstva Evropy.

Na závěr chci podotknout, že mne hlasování nijak nepřekvapilo. Je plně v souladu s tím, jak tito europoslanci běžně hlasují, ale souzní i s tím, jak hlasují poslanci těchto stran v podobných otázkách v českém Parlamentu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V EP se minulý týden hlasovalo ohledně maďarského zákona, který zakazuje LGBTQI propagandu u dětí. Jak kdo hlasoval?

  1. Áno, súhlasím s názorom,že Maďarsko /ako vždy/ cúvne a po pár mesiacoch spomínaný „kontroverzný“ zákon proti transsexualite, homosexualite, pornografii zruší. Niečo podobné by sa zišlo aj na Slovensku, to uznávam, ale Orbánove snahy o zmenu hraníc a iné nehoráznosti nemožno ignorovať. Orbán nikdy konzervatívnym vlastencom nebol /pochody LGBTI nikdy nezakázal, podporuje vstup islamizovaných krajín Európy do EÚ , bratríčkuje sa s Erdoganom a arabskými šejkami, počet legálnych migrantov rastie každým dňom, dokonca v Maďarsku existuje niečo ako registrované partnerstvá/: podľa mňa ide u tohto fašistického a iredentistického diktátora podporovaného aj mnohými miestnymi zbohatlíkmi iba o lacný populizmus, aby si získal čo najviac nových voličov. Nehovoriac už o tom,že odmieta vystúpenie z bruselského žalára národov tak ako Morawiecki a ostatní signatári pochybnej „reformnej“ deklarácie. A už dávnejšie „upravil“ volebný zákon v prospech svojej fašistickej strany Fidesz a neprospech opozície.

  2. Prostě čeští zrádci národa se nezapřou, i když je jim to platné jak mrtvému zimník, zaplať pánbů Orbán si na prdel z ojrojůnie nesedne. Mají svou ústavu a ta je v Maďarsku nad otrokářskou Jůůůůnií. Kéž by bylo takových jako je Orbán více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout