Přerozdělování je již mimo hru, rozmisťování džihádistů po zemích EU bude mít zřejmě zcela jiný scénář

Možná jste již zaregistrovali fakt, že EU v minulých dnech ohlásila založení nové azylové agentury. O ní se již několik let jen hovořilo, nicméně ve světle toho, že je nyní v plánu zcela obměnit obyvatelstvo Evropy, je zapotřebí změnit migrační a azylovou politiku tak, aby mohly být země zapleveleny džihádisty i tehdy, kdy je v dané zemi značný odpor proti přijímání muslimských invazistů. Proto se změnila celá strategie, kdy už ani EU nenabádá ke kvótám či přerozdělování.

Evropský parlament a Evropská rada se v úterý dohodly na zřízení Agentury Evropské unie pro azyl, která vylepší a nahradí Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (EASO).

Cílem nové agentury je sjednotit vyřizování žádostí o azyl 27členného bloku. Agentura bude mít nejen více zaměstnanců, ale také více finančních prostředků na vyřizování žádostí.

Agenturu bude řídit skupina 500 odborníků, kteří by mohli být vysláni do členských států, které čelí velkému přílivu ilegálů.

Tolik tedy jen ve stručnosti k nové Agentuře EU pro azyl, která má zajistit sjednocení politiky ve věci migrace a azylu. Ovšem důležité je podotknout, že tato agentura bude mít za cíl mimo jiné i zajišťování legalizace pobytu všech žadatelů o azyl. Tedy lze předpokládat, že bude mimo jiné schválen azyl i nemalému počtu tzv. „klimatických uprchlíků“, jejichž status byl uznán již v roce 2019 v OSN a jsou prioritou Agendy 2030.

Agentura bude mít samozřejmě působnost zejména v zemích, které jsou nejvíce zaplaveny stávající invazí. Tyto země mají ovšem ještě jedno společné: rozdávají občanství jak na běžícím pásu. Hlavní důvod, proč se všichni ženou právě do Německa, je zejména fakt, že každý Syřan tam získává občanství po 6 letech pobytu, ostatní národnosti po 8 letech.

Tedy jen letos se stane Němci asi milion Syřanů, kteří přišli do země v roce 2015 a ihned dostali azyl. V roce 2022 budou občany Syřané, kteří přišli do země v roce 2016 atd… Ostatní národnosti, které přišly v invazním roce 2015 (ten bude zřejmě překonán letos) získají německé občanství v roce 2023.

Je vám tedy snad jasné, že nic jako „ilegální migrant“ už pro EU téměř neexistuje. Legální bude nyní každý, koho uzná nová bruselská agentura. V zemi, kde bude žadateli přidělen azyl, pak bude daný jedinec jen čekat na to, až získá občanství. Nicméně, už předtím bude legálním všude v EU!!

Končí tak ono původně proklamované přerozdělování. To už bude tématem jen pro politiky, kteří zneužívají neinformovanosti drtivé většiny občanů. Ti netuší, že legálním bude ten, u něhož to uzná za vhodné ona azylová Agentura EU. Ta bude samozřejmě působit po celé EU, tedy i u nás bude zřejmě zasahovat do udělování azylů pro ty, kdo jsou zachyceni na našem území.

Pokud se džihádisté vydávají za nezletilce a nemají doklady (což dnes pasuje na 80% příchozích), pak podle pravidel zůstávají v zemi, kde byli zachyceni. Agentura EU poté samozřejmě všechny tyto „nezletilce bez doprovodu“ v rámci falešné pseudohumanity zlegalizuje. Nepochybujte, že bude spolupracovat i s řadou promigračních neziskovek.

Tímto způsobem budou kompetence v udělování azylu záviset především na rozhodnutí Agentury EU. Nebude třeba tlačit na nějaké přerozdělování, v tichosti se muslimové rozmístí po celé EU (budou zcela legální a mnozí i s občanstvím některé ze zemí EU). Nyní se už i v zatím invazí nezatížených zemích chystají co nejlepší podmínky pro život v odloučených ghettech, jak jsou tomu muslimové zvyklí v zemích jako Švédsko, Německo, Francie, Belgie či Holandsko.

Movití muslimové vykupují pozemky a nemovitosti v zemích, kde je zatím džihád v samých začátcích, včetně ČR. Začínají se již vytvářet menší komunity, které se časem rozšíří podobně, jako tomu bylo třeba ve Švédsku. Tam si velmi dlouho nikdo islamizace celých čtvrtí nevšímal. To do doby, než si danou čtvrť muslimové zcela převzali.

Jak poznáte, že se území kolem vás islamizuje? Nejjednodušší způsob je nárůst počtu kebabáren. Ty jsou – třeba na rozdíl od modliteben – dobře viditelné pro každého. Islám je dnes omezen v celé EU pouze na Slovensku, ostatní země dělají maximum pro to, aby nastoupily cestou Švédska nebo Německa.

V Německu a dalších zemích se rozdává občanství ve velkém, přitom falešní politici se zaříkávají odporem proti  „nelegální migraci“ a „přerozdělování“, zatímco oboje je již zcela „mimo mísu“.

Pokud nechcete, abychom dopadli jako Švédsko, které – podobně jako my – nemělo žádné kolonie a ještě 15 let nazpět bylo jednou z nejbezpečnějších zemí v Evropě, pak nehleďte na tyto prázdné fráze. Kdo nemá programu zákaz islámské ideologie a odchod z EU, ten vás jen tahá za nos. Pokud se někdo zaklíná jen odporem proti nelegální migraci a neřeší islám, pak jen tají fakt, že sám v islamizaci jede.

V mnoha islamizovaných evropských zemích se voliči ptají na jednu zásadní otázku:

„Proč se naše země islamizovala, když nám islám žádná politická strana v programu neslibovala?“

Chcete se i vy za nějakých deset let, během nichž se sem nastěhují statisíce „Novoněmců a Novorakušanů“ ptát na totéž? Podle všech průzkumů se zdá, že většina našinců si švédskou cestu žádá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Přerozdělování je již mimo hru, rozmisťování džihádistů po zemích EU bude mít zřejmě zcela jiný scénář

  1. Nerobím si ilúzie, že Poľsko a Maďarsko /prijímajúce legálnych migrantov doslova každý deň, podporujúce vstup Kosova a Turecka do EÚ a odmietajúce vystúpenie a zničenie bruselského žalára národov/ sa spomínanému scenáru postavia na odpor. A už vôbec nie Česko alebo Slovensko.

  2. Hluboký pochod institucemi neomarxistů pokračuje a skrze EU ho vnutí i nám. Včele stojí neomarxistka Leyenová (absolvent London school of Economy), u nás ve vládě je máme též (tuším Maláčová, či Valachová). Souhlas s tím, že pokud nechceme být is lamizování, tak lze volit pouze strany jež mají v programu zákaz is lámu, a odchod z EU, jelikož tam naděje na změnu není, to snad jen kdyby vyhrála Le Pen, a AfD (?), a to by bylo ještě nejisté (ˇpostarají se Švédové, Holanďané, apod.).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout