Africká džungle uprostřed italského města (video)

Africká džungle uprostřed italského města (video)

Umíte si představit, jak by to asi vypadalo, kdyby se vypustily ty nejinteligentnější gorily do nějakého evropského města? Zdá se, že by to nemělo být ničím výjimečným, neboť ty nejinteligentnější gorily mají IQ kolem 80, ovšem průměrné IQ v oblasti, odkud pochází aktér krátkého videa níže je někde kolem 60-70.

A takových géniů se do Evropy chystají miliony. Jen tak marně přemýšlím, kde na podobnou cestu takový exot vzal peníze? Ten by zřejmě neměl ani na to, aby v nějaké bojůvce sekal bezvěrce na kousky mačetou, přičemž jeho bojůvka by mu posléze cestu zaplatila tak, jak je to v případě Afričanů z některých oblastí běžné. Že by tedy patřil k oněm přínosným inženýrům a doktorům, jejichž cestu financuje EU?

Ovšem tento „muž z džungle“ příliš nebezpečně nevypadá, i když policistu, který se mu snaží jeho exhibici vymluvit, zcela ignoruje. Nebo jen nerozumí a myslí si, že ho policista chválí, jaký je statný chlapík??? ?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Africká džungle uprostřed italského města (video)

  1. Tito primitivové samozřejmě žádným přínosem pro Evropskou společnost nejsou, jen slouží těm o něco „chytřejším“ jako užiteční idioti k vyvolání rozruchu, aby si policie tolik nevšímala jejich drogových a dalších obchodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout