Seznamte se s novými Evropany, které dnes vyklopila u sicilských břehů pašerácká loď Ocean Viking (video)

Seznamte se s novými Evropany, které dnes vyklopila u sicilských břehů pašerácká loď Ocean Viking (video)

Přesně to, co jsem před pár dny předpovídala, se také stalo. Vítačská vláda italského, nikým nevoleného premiéra Draghiho, dnes svolila s tím, že pašerácká loď Ocean Viking, patřící vysoce ziskové neziskovce Lékaři bez hranic, může přistát u břehů Sicílie.

Na palubě je samozřejmě spousta čtyřicetiletých nezletilých sirotků bez doprovodu, kteří nemají doklady a jsou coby „nezletilci bez doprovodu“ nedeportovatelní.

Přehlídka lítosti (napětí, vyčerpání, horko, mořská nemoc, duševní onemocnění) posádky „Ocean-Viking“ a show a la Hollywood se vyplatila, 572 hostů na palubě může být vyloženo v Itálii. Pašerácká loď již dorazila do přístavu Augusta na Sicílii a zakotvila v něm. Po covidových testech mohou žadatelé o azyl opustit loď, včetně 183 údajně nezletilých s doprovodem a 159 údajných dětí a dospívajících bez doprovodu dospělých a také bez dokladů a dvou tělesně postižených dětí a jedné těhotné ženy.

Než přišla zpráva o přidělení „bezpečného přístavu“, započal pláč na povel, každou hodinu se situace na palubě zhoršovala a počty psychicky nemocných se zvyšovaly, jeden muž dokonce skočil z paluby do Středozemního moře, protože už prý nemůže vydržet nejistotu, aby byl vzápětí vyloven. Ani příděly jídla by už údajně nestačily.

Jak „zoufalí a vyčerpaní“ někteří hosté na palubě byli, ukazuje video:

Divadelní představení: Zoufalý, psychicky nemocný chudák, se vrhá do mořských vln…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Seznamte se s novými Evropany, které dnes vyklopila u sicilských břehů pašerácká loď Ocean Viking (video)

  1. Čtu Vaše články a Vaše komentáře na Pravém Prostoru už delší dobu. Můžete prosím uvádět i zdroje? Přesto, že si myslím, že i tyto informace jsou užitečné, vzbuzují dojem určité averze. Děkuji.

    1. U všech mých článků jsou VŽDY uvedené zdroje, stane se jen velmi výjimečně, že zdroj uveden není, ale to jsou specifické případy, velmi výjimečně se i stane, že jej prostě vložit opomenu, což časem zpravidla opravím.. V tomto článku jsou konkrétně hned dva odkazy, stačí vždy kliknout na barevně odlišené části textu. Zdroj většinou není uveden tehdy, kdy zveřejňuji nějaké video z cizího zdroje, které je okomentované autorem nebo pokud píšu článek, který je čistě mým vlastním názorem, v těch případech to také zdůrazním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout