V Německu mají v příštích dnech propustit z vězení nebezpečného radikála z IS, neplánují ho deportovat

V Německu mají v příštích dnech propustit z vězení nebezpečného radikála z IS, neplánují ho deportovat

Začátkem června bude z věznice v Sasku propuštěn další nebezpečný islámský radikál z IS. Syrský žadatel o azyl je považován za nebezpečnou osobu. Odborníci se domnívají, že sympatizant IS spáchal zločiny značného významu. Úřady nyní diskutují o bezpečnostních opatřeních, jako jsou probační úředníci a požadavky na podávání zpráv.

Carsten Hütter, mluvčí parlamentní skupiny AfD pro bezpečnostní politiku, komentuje:

„Zdá se, že ministr vnitra Křesťanskodemokratické unie (CDU) Wöller se z vraždy nožem v Drážďanech nic nenaučil. V té době byl také islamistický pachatel propuštěn z vězení a bylo mu umožněno pobývat v Sasku. Domácí zpravodajská služba měla islamistu monitorovat, ale po celou dobu selhala.

Očekávám od vládnoucích stran, že konečně deportují i islámské teroristy do Sýrie. Doposud to vždy odmítali s argumentem, že by jim tam hrozila smrt. To však znamená, že vláda dává přednost přijímání obětí mezi svými vlastními občany výměnou za ochranu zahraničních pachatelů a potenciálních teroristů. Tato nepřátelská politika vůči domorodým obyvatelům musí být zastavena. Jiné evropské země jako Dánsko dokonce deportovaly odmítnuté žadatele o azyl do Sýrie.“

K uvedené kauze jen dodávám, že totéž byl i případ nedávného útočníka z Vídně, také o něm se vědělo, že by mohl útočit, ale přesto ho nechali chodit na svobodě. Podobných případů bychom našli v různých zemích Evropy víc. A odmítání deportací potenciálních teroristů je pak už jen důkazem, že většině evropských vlád skutečně nejde o jejich občany, ale spíš o snahu získat si přízeň těch, za něž mají být postupně původní Evropané vyměněni.

Kdo ponese zodpovědnost v případě, že tento terorista někoho ve jménu Alláha zavraždí? Je jasné, že nikdo, neboť ani v ostatních podobných případech nebyli ti, kdo teroristy propustili, nijak potrestáni…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “V Německu mají v příštích dnech propustit z vězení nebezpečného radikála z IS, neplánují ho deportovat

  1. Vůdce Merkelová řekla že to zvládnou a basta. To, že při tom zbytečně umírají lidé a Merkelová má na rukou krev obětí asi nikoho netrápí a zodpovědnost vůdce nějak nemá. Pan Hutter z AfD to řekl správně, a platí to nejen pro ministra vnitra, ale i pro kancléřku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout