Belgie: Mladá žena byla podřezána, když šla s kočárkem po ulici

Belgie: Mladá žena byla podřezána, když šla s kočárkem po ulici

Bohužel, nejsou známy detaily o pachateli ani oběti, zdá se, že by se mohlo jednat o vraždu ze cti. Každopádně se stále více takových činů stává na ulici a velmi často i před svědky. Jako kdyby pachateli nevadilo, že ho někdo u vraždy vidí. Právě to by ovšem vraždě ze cti nasvědčovalo…

Obětí je podle dnešního vyjádření obžaloby 26letá žena, která je matkou tří dětí. Mladá žena byla podle městských úřadů v Evere v neděli večer kolem 19:40 podřezána, když šla po ulici se svým dítětem v kočárku. Starosta Ridouane Chahid připomíná svůj závazek zaručit základní svobodu každé ženy pohybovat se na veřejném prostranství.

„Byla podřezána ostrým předmětem na krku. Oběť na následky zranění zemřela v nemocnici,“ uvedlo státní zastupitelství. Podezřelý byl dnes zatčen a v příštích několika hodinách bude vyslechnut vyšetřujícím soudcem. Kromě toho jsou v současné době vyhotoveny různé vyšetřovací verze a prověřuje se, jak se celý čin odehrál.

K případu jen podotýkám, že podle vyjádření starosty se zdá, že už v minulosti měly ženy, které se v dané lokalitě pohybovaly na veřejnosti, problémy. To je ovšem v různých západoevropských ghettech docela běžné. Ostatně, stejně jako kdekoli v Africe či Orientu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Belgie: Mladá žena byla podřezána, když šla s kočárkem po ulici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout