Švédští žáci bývají často ve škole vystaveni týrání ze strany muslimských dětských gangů

Švédští žáci bývají často ve škole vystaveni týrání ze strany muslimských dětských gangů

Je pravda, že takřka není měsíc, aby nedošlo k nějakým násilným útokům ve školách. Ovšem většina médií odmítá po pravdě napsat, kdo za těmito útoky stojí. Asi nikoho neudiví, že k brutálním útokům dochází ponejvíce v oblastech, které jsou poněkud více multikulturně obohacovány.

10. května  byl brutálně zbit student sedmi až osmi dalšími “studenty” ve Vasaskolanu ve Skaře. Švédský týdeník Nya Tider nyní prozradil, že se jedná o pokračující rasový konflikt mezi etnickými švédskými studenty a studenty z ghetta Södra Ryd ve Skövde. Pachatelé byli v médiích popsáni jako “šest, sedm mladých lidí, někteří z Vasaskolanu, jiní z jiných škol”.

Nya Tider však odhalila, že systémová média ve svých reportážích vynechala důležitá fakta: všichni pachatelé jsou přistěhovalci ze skövdeské oblasti Södra Ryd, obětí je Švéd a týrání má rasistické motivy. Ve Vasaskolanu panuje stále napjatější etnický konflikt mezi mladými Švédy a přistěhovalci.

Zřejmě jen o náhodné okolnosti, které zachránily Švéda před těžkým zraněním s následky na celý život nebo dokonce smrtí. Bylo štěstí, že v okolí byli nějací dospělí, kteří viděli, co se děje. Chvíli trvalo, než se dostali do místnosti, kde k násilí docházelo. Takže parta v bití ještě chvíli pokračovala, ale naštěstí byli v násilném útoku včas přerušeni.

Švéd dostal sedm nebo osm kopanců do hlavy. “Mohlo to skončit špatně,” připustil zdroj. “Měl otřes mozku, ale symptomy po pár dnech z velké části zmizely a bere to s klidem. Také utrpěl zranění čelisti, ale zahojí se to.”

Zdroj popisuje Skövde jako obec s rostoucími problémy s kriminalitou. S tímto vývojem byla také zvýšena hranice pro to, co je považováno za každodenní trestnou činnost. Brutální útok gangu se stal již běžnou záležitostí, na níž se rychle zapomene. Házení kamenů a zapalování aut jsou hlášeny jen někdy, pokud vůbec.

“Ve Skövde jsme se stali ‘multikulturně obohacenými’. Máme zde také přistěhovaleckou oblast Södra Ryd, která byla postavena v roce 1973. Jsou tam problémy už dlouho… Není to poprvé, co se něco takového stalo. Před deseti lety tu byl gang, který vypálil tři nebo čtyři školky tady ve městě. Z policejního hlediska to bylo víceméně jasné, ale pachatelé z toho vyvázli a nedostali žádný trest. Na autobusy házeli kameny, některá auta byla v pravidelných intervalech spálena a podobně. Ale nebyly z toho žádné velké novinové články. Pokud je zapáleno jen několik aut, není to ve zprávách.”

Zdroj se domnívá, že švédští mladí lidé žijí pod neustálým strachem, že budou vystaveni hrozbám nebo násilí. “Ano, je to tak. Když jsem byl teenager, byli jsme venku o večerech, víkendech a nocích. Bavili jsme se s přáteli, chodili jsme v malých skupinkách. . . Tehdy ses ničeho nebál. Ale dnes je vlastně život ohrožující chodit ven ve večerních hodinách a v noci, pokud nejdete ve větších skupinách. Je politováníhodné, že se to stalo.”

“Je nás 52 000 a byli jsme relativně ušetřeni. Ve srovnání s ostatními obcemi máme relativně malý počet multikulturních obohacovačů. Horší je to ve Filipstadu, kde jich mají obrovské množství. Pravděpodobně jich mají nejméně tolik jako my, ovšem s mnohem menší populací.”

Obyvatelé očekávají, že se etnické napětí zhorší. “Tato oblast vyloučení existuje již nějakou dobu a postupem času se postupně zhoršuje. Na začátku to byli většinou jednotlivci, kteří byli obtížní, dnes jsou to pevné formace gangů, které způsobují problémy. A není divu, že se jejich počet zvýšil.”

“Tento vývoj – s loupežemi, týráním a znásilňováním – postihuje především děti a mladé lidi, nikoli nás dospělé.”

Současné zneužívání ve Vasaskolanu označil za vyvrcholení etnického konfliktu, který trvá již dlouhou dobu, ale není jasné, co přesně bylo spouštěcím faktorem útoku. Až dosud byl konflikt mezi Švédy a obohacovači slovní. Švédy popisuje jako lidi, kteří se nebáli mluvit o tom, co si myslí, když čelí neukázněným přistěhovalcům.

Zdá se, že napadený Švéd nebyl hlavním cílem gangu. “Většinou je to zaměřeno na někoho jiného, ale jim je to jedno. Byl poražen, protože byl součástí švédského gangu, ne proto, že byl cílem číslo jedna.”

Říká, že policie identifikovala všechny pachatele, navzdory skutečnosti, že pachatelé byli během útoku maskovaní. Nicméně nebudou moci být odsouzeni k žádnému trestu, protože jsou mladší 15 let. Stanou se tak problémem sociálních služeb.

Z incidentu nebyl žádný záznam ani fotka, ale celý gang se shromáždil u cestovního centra, kde si sundal masky a nastoupil do stejného autobusu do Södra Ryd, místní verze Rinkeby. Policie nyní spolu se zaměstnanci školy a švédskými mladíky dokázala identifikovat všechny z bezpečnostní kamery autobusu. Čtyři nebo pět z nich je z Vasaskolanu, zbytek z jiných škol.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Švédští žáci bývají často ve škole vystaveni týrání ze strany muslimských dětských gangů

  1. To se Švédští rodiče opravdu nemají čím chlubit, jaké připravili dětem dětství. Dřív děti Švédům odebírala sociálka když neměli dostatek lásky, a nyní úřadům nevadí ani nenávist a útoky na Švédské děti. Opět dvojí metr s nadržováním kriminálním migrantům. Místo deportací opečovávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.