Itálie: Egypťan pobodal v autobuse dva lidi

Existuje snad nějaký muslim, který u sebe nenosí nůž? Ve světle toho, že je ve většině evropských zemí zakázáno nosit u sebe nejen nůž, ale i cokoli jiného, co by mohlo být použito jako zbraň, je jasné, že toto pravidlo se nevztahuje právě na muslimy. Zatím jsem nikde nečetla, že by v zemích, kde je nošení bodné zbraně na veřejnosti zakázáno, někdo muslimy třeba jen namátkově kontroloval. To by byl přece rasismus…

Řidič autobusu požádal Egypťana, aby si nasadil státem nařízenou roušku: ten na výzvu reagoval brutálním pobodáním cestujících.

24. června 2021 v italské Florencii pobodal 31letý egyptský vetřelec nožem dva cestující v autobuse poté, co byl požádán, aby si nasadil roušku. Invazista vážně zranil 63letou ženu a 52letého muže. Terorista s nožem byl zadržen policií, když se snažil utéct.

Proč vzteklý Egypťan zaútočil?? Řidič autobusu, který byl ze zákona povinen zkontrolovat cestující kvůli rouškám, požádal muže, aby si jednu nasadil. Egypťan řidiče ignoroval. Dvaapadesátiletý muž zopakoval řidičovu žádost. Terorista zareagoval vytažením nože z kapsy a bodnul muže do hlavy a ruky.

Řidič okamžitě zastavil autobus, zatímco cestující obklopili útočníka uvnitř vozidla. Poté, co invazista vážně zranil cestujícího nožem, opakovaně kopal a udeřil již zraněného muže. Cestující se snažili dvaapadesátiletého muže ochránit a útočníka odstrčit, ale ten je přemohl. Třiašedesátiletá žena, která se pobodaného muže pokusila chránit, byla vážně bodnuta do ruky.

Na místo krvavého útoku přispěchali zdravotníci a policisté. Když se policisté pokusili Egypťana zatknout, napadl je a pokusil se utéct přilehlými ulicemi. Policie nakonec muže zatkla pro těžké ublížení na zdraví, odpor vůči veřejnému činiteli a neoprávněné držení předmětů, kterými by mohl někomu ublížit.

.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Itálie: Egypťan pobodal v autobuse dva lidi

  1. To již je pravidlem, co mlslo to nůž, ale když má domorodec pepřový spray, či nůž tak je i uvězněn. Je vidět, že vlády mlslimy tolerují a chrání, a jednají tak proti svým občanům, kteří je zase z lásky k mlslimům volí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout