V africkém Mosambiku probíhá džihád mečem, džihádisté chodí dům od domu a vyvražďují křesťany

V africkém Mosambiku probíhá džihád mečem, džihádisté chodí dům od domu a vyvražďují křesťany

Nejde samozřejmě pouze o Mosambik, podobná situace je prakticky v mnoha dalších islamizovaných zemích, kde už islám převládá. Všechny útoky, k nimž i v Evropě denně dochází,  jsou zaměřeny výhradně na káfiry, ušetřeni jsou jen „dobří“ muslimové, tedy ti, kteří zvládnou zpaměti odříkat pasáže z Koránu.

Děje se tak tedy i v západních zemích, i když zatím jen v rámci ojedinělých útoků, neboť muslimové zde zatím nemají většinu. K soustředění se na nemuslimy došlo například i při útoku v USA, když se muslim v Minnesotě ptal nakupujících v nákupním centru, zda jsou muslimové, a pak pobodal nemuslimy. Somálec, který útočil minulý týden ve Würzburgu si záměrně vybíral typicky německé ženy – nemuslimky.

Mnohdy ovšem nestačí, že se někdo prohlásí za muslima, aby byl ušetřen. V různých zemích na různých kontinentech požadovali džihádisté důkaz o tom, že je daný člověk skutečně muslim a to pravý, ne odpadlík, který islám aktivně nepraktikuje.  Džihádisty zajatí lidé tak byli nuceni citovat verše z Koránu. Ten, kdo je nezná, je zabit.

Na Filipínách v únoru 2019 muslimové zavraždili muže za to, že neuměl odříkat verše z Koránu, zatímco propustili šest dalších, kteří je uměli recitovat. V Mali muslimové křičící „Alláhu akbar“ vzali rukojmí a osvobodili ty, kteří uměli citovat z Koránu.

K třídění káfirů a muslimů pomocí citací z Koránu pak došlo už mnohokrát v Keni. Například v září 2013 v nairobském nákupním středisku Westgate Mall muslimové zavraždili lidi, kteří nedokázali odpovědět na otázky týkající se islámu. V červnu 2014 muslimové zavraždili lidi, kteří nezvládli projít islámským „kvízem„.  V listopadu 2014 muslimové zavraždili 28 nemuslimů, kteří nedokázali recitovat verše z Koránu. V dubnu 2015 muslimové křičící „Alláhu akbar“ zaútočili na Garissa University College a zastřelili jen ty, kteří neuměli citovat Korán. V červenci 2017 v Keni muslimové požádali křesťany, aby „recitovali islámská dogmata“ a zavraždili je, když to nezvládli.  V září 2018 v Keni muslimové zavraždili dva nemuslimy za to, že neznali citace z Koránu.

V bangladéšské restauraci v červenci 2016 džihádisté ušetřili ty, kteří uměli citovat z Koránu. V květnu 2018 v Belgii muslim, který zavraždil čtyři lidi, řekl rukojmí, že jí neublíží, protože je muslimka.

Aktuálně v rámci džihádu mečem loví mosambičtí muslimští povstalci křesťany od dveří ke dveřím. Kdo není muslim nebo neumí citovat Korán, je zavražděn.

Militanti, hlásící se k ISIS říkají, že jejich cílem je zřídit v Africe chalífát podobný ISIS v Iráku a Sýrii. A v některých případech doslova jdou od dveří ke dveřím. A ptají se: „Jsi křesťan? Nebo muslim?“ Každý křesťan je zabit. Pokud jste muslim, pak máte příležitost citovat některé verše z Koránu. A pokud je dokážete dostatečně dobře citovat, zachráníte si život. Ovšem toho, kdo je nedokáže citovat, byť tvrdí, že je muslim, džihádisté zabijí.

V Evropě probíhá podobný džihád zatím ve velmi mírné podobě, přece jen i sám Mohamed začal vyvražďovat nemuslimy v Medině až tehdy, kdy začali mít muslimové početní převahu. Mohamed tak vydržel celých 13 let – tedy do doby, než dostatek Mediňanů přešlo na islám – se přetvařovat. Pak teprve jeho muži nemilosrdně povraždili všechny, kdo odmítli konvertovat. Věřte, že stejný scénář, jaký nyní vidíme v Africe, chystají i pro Evropu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V africkém Mosambiku probíhá džihád mečem, džihádisté chodí dům od domu a vyvražďují křesťany

  1. Souhlas. Is lam již ovládá většinu Afriky, už zbývá jen jen pár zemí bez vlády is lamu, např. Namibie a JAR. Touto krvavou metodou bude za cca 30 let Afrika dobyta. Bude se dál přemnožovat, a zesílí tlak na Evropu. Teď v příštích pár letech mají Evropané nejspíše poslední šanci ve volbách tomu zabránit.

  2. Podobný osud ako Mozambik zrejme čaká aj krajiny, kde sú zatiaľ kresťania ako-tak v bezpečí /Egypt už medzi ne nepatrí, „zásluhou“ Arabskej jari/ , napríklad Etiópiu či Tanzániu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *