Itálie: Africký vetřelec vážně pobodal 65letou ženu, policii zatím uniká

Itálie: Africký vetřelec vážně pobodal 65letou ženu, policii zatím uniká

Jedná se o čerstvý případ, který se odehrál dnes ráno. Africký invazista, který na ženu zaútočil, záhy utekl a stále se ho nedaří dopadnout. Bylo po něm tedy vyhlášeno pátrání, což je hlavní důvod, proč je k dispozici i jeho podobizna v situaci, kdy se většinou oficiální místa snaží totožnost pachatelů násilných trestných činů – jde-li o Afričany –  tajit…

K tragédii došlo v obci Vallelaghi, kde byla dnes krátce po 9.30 velmi vážně pobodána 65letá žena. Podle počáteční částečné rekonstrukce byla žena nalezena zhroucená na silnici vedoucí do Vezzana, poblíž jejího auta, zraněná bodnou zbraní. Osoba, která na ženu útočila,  byla záhy identifikována. Jednalo se o mladého Afričana, kterému poskytli přístřeší na místní faře, o kterou se napadená žena starala.

Strážci zákona začali mladého muže hledat v ulicích a lesích v okolí. V akci je také vrtulník karabinierů.

Na místo přiletěl záchranářský vrtulník, lékaři pak na místě velmi vážně zraněnou 65letou ženu stabilizovali a převezli do nemocnice Santa Chiara v Trentu. Žena je v ohrožení života.

Důchodkyně sloužila jako dobrovolnice na faře a dnes měla vzít útočníka na návštěvu Trenta. Po několika desítkách metrů se africký vetřelec náhle jakoby zbláznil a ženu pobodal.

Karabiniéři, kteří dorazili na místo činu, našli přede dveřmi mužovo oblečení a kufry a budova byla uzamčena. Mysleli si, že je uvnitř zabarikádovaný, a vyrazili dveře, ale nebylo po něm ani stopy. Afričan byl známý narkoman. Karabiniéři zveřejnili fotografii (viz titulek), aby upozornili občany na nebezpečného útočníka. Muž má stále u sebe nůž a mohl by také napadnout další lidi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Africký vetřelec vážně pobodal 65letou ženu, policii zatím uniká

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout