Další války zločinných muslimských gangů ve Švédsku, podívejte se, jak to vypadalo po vraždě člena jednoho gangu (video)

Další války zločinných muslimských gangů ve Švédsku, podívejte se, jak to vypadalo po vraždě člena jednoho gangu (video)

Video, na které se můžete podívat níže, není z Afriky ani Blízkého či Středního východu, ale skutečně z hlavního švédského města. Aby nedošlo k mýlce, tak tento nový incident nemá sebemenší souvislost s těmi, o nichž jste si zde mohli přečíst v minulých dnech. Tam šlo o válku zločinných gangů z Göteborgu, zde se jedná o islamizovanou čtvrť Stockholmu…

V multikulturní stockholmské čtvrti Husby byl za denního světla popraven zločinec gangu. Na videu je vidět, jak se procházející obyvatelé Husby v šoku shromažďují nad krvácejícím mužem, ležícím na zemi.

V pondělí v 15:30 vypukla poblíž stanice metra v problémové čtvrti Husby v severním Stockholmu střelba. Podle zpráv byl muž popraven, když se snažil utéct před útočníky. Později toho dne byli zatčeni dva podezřelí.

Níže je videoklip zachycující místo činu těsně po vraždě – před příjezdem policie a sanitky. Na místě činu je spousta nepořádku, několik lidí křičí a tahá zraněného muže, který leží bez života na zemi. Většinou je slyšet arabština, včetně některých modlitebních slov z koránu.

Několik hodin po vraždě v Husby několik lidí v neklidné oblasti Sollentuny v Malmvägenu údajně slavilo tuto vraždu ohňostrojem, jak informuje SVT.

O několik hodin později, kolem půlnoci, byl v Hjulstě na severozápadě Stockholmu popraven další muž. Policie stále neví, jestli mají tyto vraždy spojitost.

V březnu ministr vnitra Mikael Damberg (S) oznámil, že vláda bude nekompromisní vůči gangům. Navzdory několika prohlášením, že jsou na pokraji vítězství proti gangům ve Švédsku, však nová čísla ukázala, že loňský rok došlo k dalšímu nárůstu střelby, byl tak dokonce rokem rekordním. Jen za posledních pár dní došlo během 36 hodin ke třem podezřelým vraždám v rámci gangů.

I přes tyto skutečnosti stále ministr vnitra tvrdí, že tento rok už dojde v boji proti zločinnosti gangů ke zvratu.

K uvedenému lze jen dodat, že reálně se proti zločinným gangům nedělá vůbec nic, islamizovaná ghetta jsou ponechána vlastnímu osudu. Nakonec, pokud dochází k potyčkám jen v rámci těchto ghett, nemuselo by to ani nikoho příliš zajímat. Nicméně tato situace ohrožuje i ty občany, kteří v ghettech nežijí. Je totiž jen otázkou času, než se boje z ghett přenesou do zbytku Švédska…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Další války zločinných muslimských gangů ve Švédsku, podívejte se, jak to vypadalo po vraždě člena jednoho gangu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout