Švédská církev prohlašuje, že je „trans“

Švédská církev prohlašuje, že je „trans“

Církev napříč Evropou už dlouhodobě tlačí globalistickou agendu. To samozřejmě znamená, že podporuje veškeré atributy současné ideologie, přesně v duchu jejich guru Bergoglia. To se samozřejmě projevuje především podporou muslimské invaze či pro změnu nezájmem o osudy samotných Evropanů, jak jste si mohli přečíst včera v článku o Italce s malým dítětem, kterou církev vyhodila z bytu, aby jejich byt mohla přidělit Afričanům.

Nicméně církev se nestará jen o dobro muslimů, ale také začíná plně naskakovat na vlnu LGBTQ propagandy. A to nejen ta švédská…

Švédská církev zveřejnila otevřený dopis podepsaný dlouhým seznamem kněží, jáhnů a dalších církevních zaměstnanců, v němž hrdě oznamuje, že je „trans“.

Švédská církev představuje největší luteránské denominace v Evropě a dopis byl zveřejněn na oficiálních internetových stránkách diecéze Västerås.

„Píšeme vám z kostela, který je také trans. Kostel tvoří lidé. Lidé jsou různí. Máme zaměstnance, církevní představitele, volené zástupce, neziskové organizace a další farníky, kteří se definují jako translidé. Kostel se také skládá z translidí. Proto by církev mohla být popsána jako trans,“ píše se v dopise.

Dopis pak odsoudil skutečnost, že některé feministky se snaží chránit ženské prostory před biologickými muži, jako jsou ženské sporty nebo šatny, pro které jsou často odsuzovány jako TERF (trans vylučující radikální feministky).

Tím mají samozřejmě na mysli například Martinu Navrátilovou a její petici proti účasti mužů, kteří se prohlásí za ženy, v ženských sportech. Tím se samozřejmě ženský sport zcela zprofanuje, neboť biologická žena nemá kvůli své tělesné konstituci šanci ve většině sportů vyhrát nad biologickým mužem….

„To přispívá k normalizaci trans nenávisti,“ tvrdí dopis a prozrazuje naprostou neznalost skutečnosti, že rétoriku LGBT nyní přijímají a zesilují všechny významné kulturní instituce, nadnárodní korporace a vládní subjekty na západě.

„Věříme v církev a Boha, který vítá lidi za hranicemi moci, národními hranicemi, bez ohledu na etnickou příslušnost, sexuální orientaci, pohlaví a genderovou identitu. Lidstvo ve všech barvách duhy, naprosto úžasné a nekonečné ve své rozmanitosti. Jsme jiní a to je dobře. A Bůh viděl, že je to dobré,“ uzavírá dopis.

Není to v žádném případě poprvé, co se švédská církev staví na stranu vládnoucí globalistické ideologie.

V roce 2019 zvonily švédské kostely v Malmö po celém městě na podporu Grety Thunbergové a její klimatické stávky. Stalo se tak poté, co švédská církev doslova prohlásila Gretu za „Ježíšova následníka“ .

Mezitím jsou kostely v muslimských „no go zónách“ po celém Švédsku nadále napadány a vypalovány, ale nezdá se, že by to byl tak naléhavý problém jako transgenderismus nebo globální oteplování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Švédská církev prohlašuje, že je „trans“

  1. Nie je ďaleko doba, kedy sa v tzv. Eurábii /a niektorých provinciách Kanady, Austrálie, väčšiny Afriky, Filipín…/ bude udeľovať trest smrti za púhe vlastníctvo Biblie a samozrejme aj za čokoľvek spojené s LGBTI. Aj za transsexualitu, pravdaže. Podobne ako v zakladajúcom štáte tohto islamského superštátu Saudskej Arábii. A Švédsko bude prvé, čo prijme príslušné zákony.

  2. Církevníci se zbláznili. Žádná duha a rozmanitost nebude na konci jejich politiky, zbude jen hnědý universální člověk a jedna universální ideologie sloužící Al ahovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout