V islamizovaném rakouském Grazu někdo nastříkal arabské nápisy „Allahu akbar“!

V islamizovaném rakouském Grazu někdo nastříkal arabské nápisy „Allahu akbar“!

Grazu neboli Štýrskému Hradci jsem v minulosti věnovala už několik článků. Právě odtud se v Rakousku často rekrutují ti nejfanatičtější muslimové, jimž někdo říká islamisté, ovšem ve skutečnosti se jedná o následovnících Mohameda, neboť tito muslimové se snaží maximálně následovat život a jednání jejich lžiproroka.

Ovšem je to právě Graz, kde před časem došlo ke skandálu (který byl rychle zameten pod koberec) po zjištění, že koaliční Zelení otevřeně podporovali jeden z tamních radikálních islámských spolků. Ten zaštítila přímo současná ministryně spravedlnosti, která je bosenského původu. Jistě není náhodou, že i muslimové v tomto spolku jsou původem z Bosny. Proto mne nikterak neudivilo, že se nekonalo proklamované uzavírání radikálních mešit, k němuž mělo údajně záhy po útoku ve Vídni dojít. Pravda je ovšem taková, že spousta salafistických nenávistných mešit funguje dál, znovu mohla zahájit svoji činnost i mešita, pod jejímž vlivem „vyrostl“ vrah z Vídně.

Neznámí pachatelé nasprejovali islámská hesla na dvě význačné památky ve Štýrském Hradci. Na Landhaus, sídlo štýrského parlamentu, a na sochu Panny Marie. Objekty byly posprejovány slovy „Alláhu-Akbar“.

„Štýrský Hradec má již dlouho pověst centra rakouského islamismu. Úřad pro ochranu ústavy klasifikuje polovinu všech mešit ve Štýrském Hradci jako radikální. Vandalské činy na dvou symbolických místech v centru Štýrského Hradce jsou důsledky mnoha let popírání problému. Strana svobodných už léta požaduje, aby se problém konečně vyřešil u jeho kořenů. Islámské struktury musí být v Rakousku důsledně rozloženy a imigrace z islámských zemí snížena na absolutní minimum,“ řekl místostarosta Štýrského Hradce a předseda Strany svobodných Mario Eustacchio.

„Uzavření radikálních mešit ve Štýrském Hradci, které oznámil ministr vnitra po teroristickém útoku ve Vídni, se zatím neuskutečnilo. Varování bezpečnostních orgánů musí být konečně bráno vážně! Musí skončit další ignorování oprávněných volání úřadů o pomoc. Stále sebevědomější projevy islámských radikálů na veřejných prostranstvích musí být konečně zastaveny,“ uzavřel Eustacchio.

K tomu jen dodávám, že podle všeho mají právě ve vládě mohamedáni z Grazu obzvláštní zastání. Pak nelze očekávat, že bude byť jediná mešita uzavřena. K tomu by mohlo dojít snad jedině v případě dalších podobných útoků, jako byl ten ve Vídni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “V islamizovaném rakouském Grazu někdo nastříkal arabské nápisy „Allahu akbar“!

  1. Rakouská vláda se mlslimů bojí. Stačí výhrůžka od mlslimů, že když jim zavřou mešity, tak zažijí Rakušané peklo, a vláda cukne. To je falešná Chamberleinovská ústupová politka, jež se v budoucnu vymstí. Kéž by to Rakouský volič pochopil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout