Řecko: Pákistánec se vloupal 65leté ženě do domu, znásilnil ji a okradl

Řecko: Pákistánec se vloupal 65leté ženě do domu, znásilnil ji a okradl

O zločinech Pákistánců v Řecku jsem zde psala již mnohokrát, přičemž právě znásilňování v tomto směru jasně vede. V poslední době bylo v Řecku dopadeno hned několik pákistánských násilníků, kteří mají za sebou větší počet znásilnění. Řecko tak doplácí na fakt, že je první zemí EU na cestě do Evropy právě pro vetřelce ze zemí oblasti Středního a Blízkého východu.

Policie zatkla 30letého ilegála z Pákistánu pro podezření, že se vloupal do domu 65leté ženy a znásilnil ji. Vetřelec se vloupal do domu seniorky v Ébesu, přičemž vešel dveřmi balkonu, se záměrem dopustit se loupeže.

Podle zprávy řeckého deníku Proto Thema Pákistánec místo toho obrátil svou pozornost k 65leté ženě, která byla doma sama a znásilnil ji. Pákistánec pak z místa činu utekl a žena zavolala policii. Vzhledem k jasnému popisu oběti se policistům podařilo podezřelého lokalizovat a zadržet o chvíli později.

Po zatčení byla 65letá žena přivolána, aby Pákistánce identifikovala a podstoupila forenzní vyšetření, které znásilnění potvrdilo. Pákistánec zůstává ve vazbě, protože jeho případ je postoupen k vyšetřování místnímu prokurátorovi.

K incidentu došlo jen několik týdnů poté, co byl zatčen další pákistánský vetřelec na předměstí Atén poté, co byl obviněn z pokusu o znásilnění nezletilých dívek a mladé ženy v průběhu několika dní.

Podle zpráv řeckých médií se 34letý invazista pokusil sexuálně zneužít tři nezletilé dívky ve Vari, Voule a Vouliagmeni. Později byl identifikován poté, co ho 22letá žena zachytila na videu během čtvrtého útoku a řecká policie ho dokázala identifikovat a najít.

V březnu byl pákistánský ilegál na Krétě zatčen za pokus o znásilnění místní ženy a údajně také vytáhl nůž, s nímž jí vyhrožoval. Pokus o znásilnění se nezdařil kvůli zásahu kolemjdoucího, ale žena utrpěla zranění krku a nosu.

Policie později informovala oběť, že není jedinou údajnou obětí Pákistánce, který je podezřelý ze sexuálního napadení dalších pěti žen.

Uvedená znásilnění pak lze přičíst do další dlouhé série sexuálních útoků na ženy a děti ze strany Pákistánců, kteří ve stále větším počtu okupují Řecko….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Řecko: Pákistánec se vloupal 65leté ženě do domu, znásilnil ji a okradl

  1. Zlatý úsvit ako jediná grécka strana otvorene hovoril o zločinoch EÚ, MMF, NATO, Turecka či migrantov, preto musel byť zlikvidovaný a jeho predstavitelia skončili vo väzení.

  2. Právě pro ochranu obyvatel státy vznikly, a pokud státy tuto svou primární úlohu neplní, pak selhávají, i když původcem jsou voliči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.