V Aténách byl zatčen Pákistánec, který měl za sebou sérii pokusů o znásilnění

Řecko je jedna z mála evropských zemí, kde lze zaznamenat docela velké tresty, ovšem je skutečně v rámci Evropy spíš výjimkou. Pak lze předpokládat, že vzhledem k tomu, že mezi napadenými byly zejména nezletilé dívky, bude trest adekvátní, včetně vyhoštění. V zemích jako Německo, Švédsko nebo Francie by jistě násilník vyvázl s podmínkou nebo veřejně prospěšnými pracemi a mohl by v pokusech pokračovat tak dlouho, až by nějaké znásilnění dokonal.

Řecká policie zatkla 34letého pákistánského vetřelce obviněného z pokusu o znásilnění nezletilých dívek a jedné mladé ženy na jižním předměstí Atén.

Pákistánec je obviněn z pokusu o napadení a znásilnění tří nezletilých dívek ve Vari, Voule a Vouliagmeni v průběhu několika dní. Během čtvrtého útoku byla 22letá žena schopna Pákistánce natočit a zveřejnit video na sociálních sítích, aby ho bylo možné identifikovat.

Řecká policie v pondělí dopadla Pákistánce na předměstí Peristeri. Podle zprávy Proto Thema z konce týdne žil násilník v centru Atén a u jeho osoby byla nalezena prošlá žádost o azyl.

Byl zatčen pro podezření z pokusu o znásilnění, urážky sexuální důstojnosti, prostého ublížení na zdraví a nemravnosti a byl umístěn do policejní vazby.

Noviny také odhalily příspěvek podezřelého na sociálních sítích, který zněl: „Myslím, že se bojím být šťastný, protože pokaždé, když jsem šťastný, stane se něco špatného.“

Při domovní prohlídce podezřelého bylo nalezeno oblečení, které odpovídalo popisu jeho obětí. Všechny mladé ženy byly schopny Pákistánce identifikovat. Čtyřiatřicetiletý muž byl také obviněn ze sexuálních zločinů na dívce loni v listopadu na předměstí Atén.

Případ sexuálních zločinů je jen posledním případem z mnoha dalších, které se v Řecku týkají Pákistánců a nezletilých. Jen v poslední době se řešily další dva zločiny tohoto typu.

V prosinci byl například 20letý Pákistánec obviněn ze znásilnění osmiletého chlapce na ostrově Kos na poli poblíž přijímacího azylového střediska. Muž údajně vyhrožoval, že chlapce zabije, zatímco ho znásilnil. O měsíc později byl poblíž Atén zatčen další 20letý Pákistánec za pokus o únos a znásilnění pětileté dívky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “V Aténách byl zatčen Pákistánec, který měl za sebou sérii pokusů o znásilnění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout