Série znásilnění řeckých žen a dětí Pákistánci

Pákistán patří k zemím, které v poslední době stále viditelněji přechází na právo šaría. V zemi se již staly zcela běžnými únosy křesťanských nebo hinduistických dívek muslimy, přičemž rodiny unesených dívek  zpravidla nemají šanci se dočkat spravedlnosti. Unesené a znásilněné dívky, nejčastěji ve věku 10-16 let, jsou nuceny se provdat za násilníka, tedy muslima, který ji unesl, znásilnil a prohlásil – byť proti její vůli –  za manželku. Jen velmi málo rodinám se jejich dcery vrátily.

Právě z této země pak přichází do Evropy mladí muži, považující nemuslimky za lovnou zvěř. Pákistánci jsou také po Afgháncích druhou nejčastější národností, putující z oblasti blízkého a Středního východu do Evropy.

Co jsou Pákistánci zač již měla možnost poznat nejedna Evropanka. Ty nejhorší zkušenosti pak mají s Pákistánci především v Řecku, které je na trase při cestě do Evropy. Nejeden Pákistánec se ovšem rozhodne v Řecku zůstat, nejčastěji se pak živí prodejem drog nebo pašováním svých soukmenovců z Turecka…

Mezi obyvateli Řecka sílí obavy poté, co se vyskytl rostoucí počet případů sexuálních útoků, provedených muži pákistánského původu. V posledních několika měsících došlo k několika případům, kdy bylo zjištěno, že pákistánští vetřelci páchají nevyslovitelná sexuální zvěrstva na domorodých ženách a dětech.

Nedávno byl v Ierapetře na Krétě zatčen pákistánský invazista za napadení a pokus o znásilnění místní ženy. Pákistánec minulý pátek večer poblíž staré radnice přepadl místní ženu Despinu Platanakiovou a zbil ji, když se ji pokoušel znásilnit.

Oběť podala policejní stížnost a napadený byl zatčen. Později se policie dozvěděla, že napadený mohl sexuálně napadnout nejméně pět dalších žen.

O dva dny později, v neděli, zveřejnila paní Platanakiová svoji fotku na Facebooku a informovala svět o sexuálním útoku na ni. Vyzvala ostatní oběti sexuálního napadení, aby se přihlásily a promluvily poté, co zjistila, že není jedinou obětí pákistánského vetřelce.

Despina Platanakiová, žena, napadená Pákistáncem

Ve svém odvolání Platanakiová řekla: „V pátek večer jsem byla brutálně sexuálně napadena mužem pákistánského původu. Po mnoha hodinách výslechů jsme zjistili, že tento ‚gentleman‘  sexuálně obtěžoval dalších pět dívek, které o jeho činu nesvědčily.“

„Naštěstí  tyto dívky nezažívají hrůzu a bolest, kterou cítím já. Vím, že se jedná o delikátní záležitost, a možná se za to stydíte, ale pokud byla některá z vás obtěžována a nezmínila se o tom, jděte prosím na policii a vydejte prohlášení,“ řekla Platanakiová.

Řecko již nějakou dobu sužuje série sexuálních útoků, do nichž jsou zapojeni pákistánští invazisté. Zatímco oběťmi byly převážně řecké ženy, v některých případech byly oběťmi jejich sexuálních napadení dokonce i děti.

Před pár dny, 26. března, vzbudil pozornost případ pákistánského vetřelce, který se pokusil znásilnit 13letého chlapce. V řecké vesnici Messara se Pákistánec údajně pokusil políbit nezletilého chlapce na rty. Vetřelec žil v sousedství chlapcova příbuzného. O incidentu chlapec vyprávěl svému otci, který  zavolal policii a podal na Pákistánce stížnost.

V únoru 2021 prodloužil soud v Řecku soudní vazbu na muže pákistánského původu z 12 měsíců na 18 měsíců poté, co byl shledán vinným ze sexuálního napadení 11leté dívky. K incidentu došlo v dubnu 2020, kdy pákistánský vetřelec znásilnil nezletilou dívku.

Zatímco pákistánský vetřelec se hájil tím, že mezi nimi neproběhl žádný sexuální akt, soud vznesl obvinění ze spáchání znásilnění. Svědci vypověděli, že Pákistánec se s jedenáctiletou dívkou setkal před základní školou a že ho děti informovaly, že je žákyní školy.

V únoru 2021 byl opět hlášen případ pákistánského muže, který se pokusil okrást a znásilnit mladou ženu z vesnice Pyrgos Kallistos na ostrově Santorini. Další pákistánský násilník mladé dívce vyhrožoval nožem a pokusil se ji znásilnit v malé obci Koliri na Peloponésu.

Sexuální útoky mužů pákistánského původu se v různých městech po celém Řecku stávají stále častějším jevem. V lednu 2021 byl hlášen děsivý případ pokusu o znásilnění 5leté dívky 20letým Pákistáncem.

Pákistánský vetřelec, později identifikovaný jako Ihtisham Al, který pracoval v jezdeckém klubu v této oblasti, holčičku unesl a pokusil se ji znásilnit. Neuspěl však, a když mu pětileté dítě uteklo a vrátilo  se ke své matce, napadená holčička jí popsala hrůznou scénu. Žena pak okamžitě zavolala policii, která Ihtishama zatkla.

Image
Pákistánec, který se pokusil znásilnit pětiletou holčičku

Většina pákistánských vetřelců zatčených a obviněných v případech sexuálního napadení, jsou recidivisté. Před pár měsíci řecká policie zatkla 29letého Pákistánce v souvislosti s případem sexuálního zneužívání 17leté dospívající dívky.

Podle stížnosti, kterou dívka podala, ji obviněný pronásledoval, bodl do krku a nutil ji, aby se s ním 23. srpna 2019 vyspala poblíž attikiského náměstí. Dívka tvrdila, že ji obviněný znovu znásilnil v září 2019.

V prosinci 2020 byl z řeckých Atén hlášen nehorázný případ sexuálního napadení nezletilých. Pákistánský drogový dealer zadržel ve svém bytě dvě nezletilé dívky, zdrogoval je a opakovaně znásilnil.

Dívky se nějak osvobodily od únosce a utekly z jeho bytu. Polonahý drogový dealer běžel za nimi, aby je chytil, ale narazil na policii, která ho zastavila a spoutala. Dívky si stěžovaly, že jim pákistánský drogový dealer podával drogy a sexuálně je napadal. Když policie provedla razii v jeho domě, našli u něho 49 balíčků konopí, 70 pilulek drogy a heroin.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Série znásilnění řeckých žen a dětí Pákistánci

  1. Jen hrůza čeká na zemi s barbary. A místo deportací chtějí přijímací země tento odpad přesunout k nám. To musíme odmítnout, pokud nechceme ohrozit naše ženy a děti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout