Oficiální mapka islámu dokazuje, že Rakousko je již zcela nezvratně islamizováno

Jen málokdo tuší, že sousední Rakousko patří k zemím, kde je islamizace vzhledem k počtu muslimů v populaci (asi 10%) nezvratná. Proklamovaný boj proti politickému islámu, který v zásadě nic neřeší, je jen zástěrkou, která má situaci  země, jejíž hlavní město je symbolem proti Osmanům, bagatelizovat.

So sieht die neue Islam-Karte für Österreich aus.

Na obrázku vidíte rozmístění oficiálních extremistických islámských spolků a organizací, jejichž přímý vliv na muslimy z dané lokality je předem daný. Nejsou tam ovšem uvedeny nelegální organizace, jako různé buňky ISIS, Talibánu apod. Hlavním úkolem těchto organizací je udržet muslimskou společnost v jisté izolaci a zabránit jakýmkoli integračním snahám, které jsou ovšem zcela liché. Takzvané „deradikalizační programy“ jsou muslimům jen k smíchu, vždyť jimi prošli mnozí islámští teroristé, včetně toho, který útočil vloni ve Vídni. Mešita, která ho odchovala, byla na pár měsíců uzavřena, aby se poté, kdy se odvedla pozornost většiny lidí od útoku ke covidu znovu otevřela…

Mapa islámu, kterou ve čtvrtek ve Vídni představila ministryně pro integraci Susanne Raabová (ÖVP), také poskytla „politický dynamit“ pro debatu v provinčním parlamentu o opatřeních, která mají být přijata proti tendencím nábožensky motivovaného extremismu v Horních Rakousích.

Oblastní manažer Hornorakouských lidovců (OÖVP) Wolfgang Hattmannsdorfer a předseda klubu FPÖ Herwig Maha představili mapu, která uvádí více než 600 institucí muslimských organizací a náboženských komunit. Jasně ukazuje potenciální nebezpečí, které představují extremistické islámské struktury nepřátelské vůči integraci.

„Například existují islámská sdružení, která vidí integraci jako nebezpečí, která varují před účastí na každodenních zvycích běžných v Horním Rakousku, která radí proti vzdělávání na rakouské univerzitě, která nadále obhajují turecké školení pro imámy pracující v této zemi nebo která obecně chtějí vytvořit zlomovou linii s našimi západními hodnotami“, uvádí Mahr a Hattmannsdorfer. O to důležitější je uznat tato nebezpečí a přijmout rozhodná protiopatření v zájmu integrace.

„Výsledky studie posilují naše požadavky na důsledné kroky v boji proti agitaci politického islámu,“ uvedli oba poslanci. V Horním Rakousku chceme mírové soužití, proto je status konzultací o balíčku opatření proti islamismu jen přechodnou zastávkou a ne konečným cílem“, zdůraznili Hattmannsdorfer a Mahr.

13 z 26 opatření navržených integračním oddělením v boji proti islamismu a radikalizaci je prováděno nebo je mimo odpovědnost hornorakouské vlády. Nakonec bylo třeba provést osm z 26 návrhů opatření.

Podle Hattmannsdorfera a Mahra je jasným mandátem integračního úřadu stanovit priority v boji proti politickému islámu. To musí zahrnovat zejména hodnocení sdružení a skupin, záměrné posílení liberálních skupin, zaměření na zastavení radikálních platforem na internetu a odbornou přípravu migrantů v kritickém využívání internetových platforem, jak oba zdůrazňují.

K uvedenému jen dodávám, že se opět jedná o kroky, které nikam nevedou. Neexistuje žádný islamismus, jen islám.  K tomu, aby se dalo zabránit šíření islámu, je třeba v situaci, v jaké je Rakousko, využít mnohem razantnějších a účinnějších kroků. Tak nějak mi jejich povídačky připomínají Macrona, který je nyní hlavním viníkem stavu, do jakého upadá Francie.

V těchto islamizovaných zemích si totiž politici začínají uvědomovat, že počty voličů mezi muslimy velmi rychle rostou, zatímco v původní populaci je tomu naopak. V situaci, v jaké je Francie, Rakousko, Belgie, Švédsko nebo Německo již nelze zvrátit situaci pouze politickou cestou, to lze snad jedině v zemích, které jsou v rpvní fázi islamizace, jako například my. A v prvé řadě je třeba si přiznat, že problémem není žádný islamismus, ale islám…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Oficiální mapka islámu dokazuje, že Rakousko je již zcela nezvratně islamizováno

  1. Jak již víme, žádná integrace mlslimů neexistuje, ani nemůže. Rakušané, jako jiní, mají 2 možnosti, buď je vystěhovat do is lámských zemí, nebo se podvolit Al ahovi a přijmout is lam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout