Muslim dnes útočil nožem v Hamburku, policie ho zastřelila

Muslim dnes útočil nožem v Hamburku, policie ho zastřelila

Jednalo se opět o psychicky nemocného chudáka? To se už asi nedozvíme, neboť útočník musel být eliminován.  Po Francii tak jde jen za dnešní den již o druhého mrtvého džihádistu po útoku nožem…

Rozsáhlá policejní operace s fatálním následkem na křižovatce ulic Hebebrandstraße a Sengelmannstraße: Muž opakovaně vběhl s nožem v ruce na silnici a ohrožoval řidiče.

Poškozoval vozidla zbraní a opakovaně křičel “Alláhu Akbar”! Pak napadl nožem policisty, kteří byli na místo přivoláni.

Útok začal krátce před 16.00. Nejprve se policie pokusila zastavit muže s nožem pepřovým sprejem. Ale útočník  přesto pokračoval ve výpadech proti policistům.

Důstojníci SEK, kteří byli náhodou  poblíž, použili taser. Ale ani elektrický šok muže nezastavil. Pokračoval v útoku na policisty a vyhrožoval jim nožem.

Teaser-Bild

Jeden z policistů na něj vystřelil. Muž s nožem zkolaboval na chodníku a krvácel. Pohotovostní lékař a zdravotník začali džihádistu oživovat. Ale i přes resuscitaci na místě zemřel.

Vyšetřování převzalo oddělení vražd a Státní bezpečnostní služba. Motiv zatím nebyl určen. Policejní mluvčí Sandra Levgrünová: “Musíme také zvážit náboženskou motivaci.”

Identita útočníka je také stále nejasná.

Teaser-Bild

K případu jen dodávám, že tvrdit něco o nejasném motivu v situaci, kdy džihádista opakovaně vykřikuje Allahu akbar, opět ukazuje na snahu zastřít pravdu, kterou samozřejmě většina lidí tuší. Jen úřady a média musí v rámci “boje proti rasismu a islamofobii” mlčet…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslim dnes útočil nožem v Hamburku, policie ho zastřelila

  1. Němci mlčí stále, mlčeli za Hitlera, mlčí za neomarxistů, a budou mlčet za is lámu. Nakonec uvěří i tomu, že jako mlslimové jsou světu nadřazeni, a my zase budeme jen koukat, ani ten plot na hranicích nebudeme mít, a možná to vadit nebude, protože z nás budou také mlslimové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.