JAR: Bílý vozíčkář byl přepaden na své farmě, přivázán k vozíku a uškrcen

JAR: Bílý vozíčkář byl přepaden na své farmě, přivázán k vozíku a uškrcen

Útlak, který nyní bílá menšina, jíž je v populaci JAR 9% zažívá, prakticky nikoho nezajímá.  Proč západoevropské země, které nadšeně vítají každého Araba nebo Somálce nemají zájem přijímat i bílé utlačované farmáře z JAR, jejichž předkové pochází z Evropy? Není to právě proto, že pochází právě z Evropy?

Bezmocný jihoafrický farmář, který byl před 20 lety postřelen lupiči, v důsledku čehož ochrnul, byl nyní, o 20 let později při druhém útoku svázán na invalidním vozíku a krutě uškrcen.

Šestačtyřicetiletý Neil McKay byl nalezen svou rozrušenou matkou, když navštívila farmu ve Wintertonu, aby ho zkontrolovala. Vdova Bev šla nahoru a našla svého postiženého syna svázaného na vozíku v ložnici.

Policejní vyšetřovatelé uvedli, že byl uškrcen svými trýzniteli, kteří se schovávali poblíž pozemku a čekali, až bude Neil sám. Jeho smrt vyvolala zuřivost ve městě Winterton v provincii KwaZulu-Natal, zvláště když útočníci nebyli po prvním útoku zajati.

Alf Lees, poslanec Demokratické aliance za volební obvod Uthukela, řekl: „Kdo by zavraždil muže na invalidním vozíku? Muž, který byl neozbrojený a fyzicky neschopný se bránit?“

Neil byl přátelský a mírumilovný muž, který odmítal nosit nebo mít zbraň, přestože žil na farmě, kde mu jeho zesnulý otec umožnil pracovat z invalidního vozíku. Zdá se, že útočníci hlídali farmu a napadli bezbranného Neila, když manažer jeho farmy a personál odešli a on byl večer sám.

Nejdřív vykradli sejf a pak zřejmě odvlekli Neila do jeho ložnice, kde ho brutálně uškrtili, když ho předtím svázali, přestože byl na vozíku. Navzdory tomu, že uplynulo 20 let od prvního útoku na Neila, útočníci nebyli nikdy usvědčeni a paní McKayová musela žít s tím, že je její syn ochrnutý a teď se musí smířit i s jeho vraždou.

Rodinný přítel vysvětlil, že útočníci se zaměřili na McKaye, aby mohli ukrást peníze z jeho sejfu. Lupiči podle něj nechali bez povšimnutí tři ze šesti McKayových psů, než oběť svázali a uškrtili. Ostatní tři psi byli ubodáni, když se snažili McKaye bránit.

„Co může být horšího, než svázat vyděšeného muže na invalidním vozíku, který se nedokáže ubránit a pak ho uškrtit?“ řekl.

The robbers released three of McKay's dogs and slashed three others with knives before strangling their owner to death
3 jeho psy vrazi vypustili a 3 ubodali

McKay byl poprvé napaden před 20 lety, když pracoval na farmě provozované rodinou Boettigerových ve Wintertonu. Při útoku ozbrojení lupiči vtrhli na farmu a prostřelili McKaye do páteře, takže ochrnul.

Jeho otec Bert přestavěl jejich farmu ve Wintertonu tak, aby ji Neil mohl řídit ze svého invalidního vozíku. Otec zemřel před několika lety a nechal Neila, aby vedl rodinnou kuřecí farmu sám. Jihoafrická policie zatím nikoho nezatkla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “JAR: Bílý vozíčkář byl přepaden na své farmě, přivázán k vozíku a uškrcen

  1. Barbaři jsou obyčejně zbabělí, vybírají si snadnou kořist, a primitivní paraziti zabijí i svého živitele. Pokud je barbarů mnoho, policie pak nestíhá, a džungle má navrch.

  2. Jedným z prvých krokov novej „multikultúrnej“ vlády po „skončení“ apartheidu bolo zrušenie dovtedy často využívaného trestu smrti… Dnes už nejeden juhoafrický beloch spomína na staré časy s nostalgiou. A nie bezdôvodne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout