Francie: Muslim napadl a zranil policistu na policejní stanici, útočník jako obvykle skončil na psychiatrii

Francie: Muslim napadl a zranil policistu na policejní stanici, útočník jako obvykle skončil na psychiatrii

A máme zde dalšího psychicky nemocného Tunisana, který zřejmě ve jménu Alláha útočil ve Francii. A co by to bylo muslima bez nože, takže samozřejmě ani ten u něj nechyběl. Tentokrát měl ovšem napadený policista štěstí, že jej ani nestačil při útoku vyndat. Tomu, že Tunisan skončil na psychiatrii, se už snad ani nikdo nediví…

Muž se dnes – tedy v úterý ráno – objevil na policejní stanici ve Villejuifu (Val-de-Marne) a pak na recepci napadl jednoho z policistů. Během zatýkání se vzbouřil a zranil státního úředníka. V jeho bundě byl nalezen nůž.

30letý muž, který je tuniským státním příslušníkem, je policii údajně neznámý. Krátce poté byl převezen na psychiatrickou pohotovost nemocnice Kremlin-Bicêtre a podrobí se vyšetření.

Během incidentu byl zraněn policista. „Má asi deseticentimetrovou ránu na jedné ruce, k níž přišel při zatýkání, které bylo obtížné,“ řekl zdroj. Úředník byl převezen do nemocnice, jeho život není v ohrožení. Bylo zahájeno vyšetřování.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslim napadl a zranil policistu na policejní stanici, útočník jako obvykle skončil na psychiatrii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout