Afričané demonstrují v italské Boloni: „Dejte nám své domy!“ (video)

Afričané demonstrují v italské Boloni: „Dejte nám své domy!“ (video)

Už když vyráží z Afriky, tak počítají nejen se štědrými dávkami (které většina z nich považuje za povinnou džizju), ale očekávají i vše ostatní, co potřebují ke svému pohodlnému životu, včetně domů.

Skutečně, pokud se podíváte na požadavky vetřelců z různých (nejen afrických) zemí, pak zjistíte, že jdou do Evropy s očekáváním na jejich poměry velmi luxusního života. Oni si totiž mnohé představují podle hollywoodských filmů, očekávají tak nejen domy, auta a vše, co si budou přát, ale také nekonečný přísun financí. Oni sami si myslí, že to Američané či Evropané mají tak nějak automaticky. A oni sami to chtějí také.

O podobných požadavcích přivandrovalců jsem zde psala už několikrát, právě fakt, že vše berou jako samozřejmost ukazuje, že jim zřejmě nejen dávky, ale také domy někdo slíbil. Nedávno jsem zde psala například o takových případech z Holandska nebo Británie.

Podobný problém má samozřejmě i Itálie, kde v posledním roce v důsledku úpadku ekonomiky vlivem restrikcí zůstává na ulici stále víc lidí, nejméně 2 miliony italských rodin pak žijí pod hranicí bídy. Itálie i přesto upřednostňuje vetřelce před svými lidmi, nicméně ubytování v hotelích se stravou i kapesným již Afričanům nestačí.

V Boloni se tak dnes vydali Afričané, s podporou sluníčkářských neziskovek, do ulic, aby si vyřvali kýžené domy…

Jak dlouho potrvá, než si začnou domovy Evropanů sami brát??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Afričané demonstrují v italské Boloni: „Dejte nám své domy!“ (video)

  1. Stejně tak jako primitiv nepochopí svobodu a demokracii, nikdy nepochopí ekonomiku, a tak snadno žije v představě, že domy tady rostou samy jak tráva na savaně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout