Vetřelci, ubytovaní v luxusních britských hotelích, prý čekají, až jim přidělí dům (videa)

Vetřelci, ubytovaní v luxusních britských hotelích, prý čekají, až jim přidělí dům (videa)

Už několikrát jsem zde přinesla reportáže z různých míst Evropy, kde jsou vetřelci ubytováni často ve velmi luxusních hotelích. To vše za peníze daňových poplatníků dané země, v případě zemí EU pak jdou na luxusní ubytování invazistů peníze i z EU. Nicméně je celkem jedno, zda je země součástí EU nebo ne, pokud je daná vláda napojena na globalistickou agendu, pak koná tak, jak má nařízeno.

Je třeba si uvědomit, že luxusní ubytování vetřelců z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu jen podnítí další invazi. Ti, kdo jsou již v Evropě, dají samozřejmě ihned vědět ostatním u nich doma, že v Evropě mají zdarma vše, co potřebují. Ubytování, stravu i kapesné. A jak je znát z videa, většina si dokonce myslí, že ubytování v luxusním hotelu je jen začátek, invazisté očekávají, že jim budou darovány dokonce domy…

Videa natočil tým aktivistů „Britain first“, který bojuje proti nekončící muslimské invazi. Na videích upozorňují na fakt, že zatímco nelegální vetřelci jsou ubytováváni i v těch nejluxusnějších hotelích, spousta původních Britů živoří coby bezdomovci v ulicích. Často se do prekérní situace dostali nyní, v důsledku drakonických restrikcí, tedy ne svojí vinou. Nicméně muslimští invazisté mají postaráno nejen o luxusní ubytování, ale také o pravidelnou stravu a menší kapesné. Jak můžete vidět i na videu, nejde o nějaké chudáky, chytré mobilní telefony jim nechybí.

Dále se můžete podívat na dvě videa v angličtině, ovšem pokud neumíte anglicky, nijak to nevadí, stačí se jen dívat, rozumět netřeba. Ostatně, sami obyvatelé hotelů anglicky – jak vidno – příliš neumí…

První video je natočeno u hotelu, který je přímo na londýnském letišti Heathrow. Zřejmě proto, aby do hotelu nevstupovaly nezvané návštěvy, je obehnán provizorním plotem a hlídán ochrankou. To vše také na náklady britských daňových poplatníků, kterým se tyto způsoby logicky nelíbí.

Druhé video je o něco zajímavější, v něm se podíváte přímo do luxusního hotelu, který je plný invazistů zejména z Afriky, ale i ze zemí Středního a Blízkého východu. Ti si zde žijí na náklady daňových poplatníků a  – jak někteří sami říkají – prý jen čekají, až jim přidělí dům.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Vetřelci, ubytovaní v luxusních britských hotelích, prý čekají, až jim přidělí dům (videa)

  1. Vskutku poněkud neskromná očekávání, přidělit dům, blondýnku, měďoura a štědré kapesné, … pašeráci jim nakukali ledacos, i když politici jim k tomu dali jakýsi mandát .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout