V USA zastřelil policista ženu, která jeho kolegu honila s nožem v ruce a křičela „“Allahu akbar!“ (video)

V USA zastřelil policista ženu, která jeho kolegu honila s nožem v ruce a křičela „“Allahu akbar!“ (video)

Žena, která byla zastřelena před očima svých malých dětí, byla údajně psychicky nemocná. Ostatně, takto se to tvrdí o každém muslimovi, který – vzývaje Alláha – útočí nožem. V USA navíc musí útočník podobnou logickou reakci očekávat, předpokládám, že v Evropě by se policista raději nechal pobodat, aby nebyl nařčen z islamofobie a xenofobie…

Úřad šerifa okresu Nevada nyní zveřejnil video zachycující policistu, jak střílí na ženu držící nůž, zatímco pronásledovala jeho kolegu a křičela „Alláhu Akbar.“.

Ariella Sage Eloise Crawfordová byla zastřelena před svými dětmi odpoledne 4. února 2021, jak uvedl úřad okresního prokurátora v Nevadě.

Crawfordová, 33 let, zemřela v nemocnici. Nikdo další nebyl během střetu zraněn.

Smrtelná střelba se odehrála v horském městečku Alta Sierra, jižně od Grass Valley. Žena byla i na základě videozáznamu seznána za psychicky nemocnou.

zastřelená žena s rodinou

Bizarní je, že se stále najdou tací, kteří žádají „spravedlnost pro Ariellu“. Nakonec je možné, že bude vyzdvihována – podobně jako černý kriminálník Floyd –  jako hrdinka a oběť a policisté se dostanou na pranýř a budou odsouzeni za to, že zavraždili muslimku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “V USA zastřelil policista ženu, která jeho kolegu honila s nožem v ruce a křičela „“Allahu akbar!“ (video)

  1. Ano, hloupý či nemocný člověk snadněji podlehne jakékoliv ideologii, včetně is lámské, a je pak ochoten se za ní bít. Policie dobře, ovšem lepší výcvik by jim asi též prospěl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout