Sympatizant ISIS stojí před soudem za vražedný útok nožem na příbuzného člena AfD

Sympatizant ISIS stojí před soudem za vražedný útok nožem na příbuzného člena AfD

Na kritiky islámu a islamizace je samozřejmě automaticky uvalena fatva. To tedy přirozeně platí i na politiky stran, které mají boj proti islamizaci či zákaz propagace islámu ve svém programu a to obzvlášť v případě, že se jedná o konvertity od islámu, tedy o exmuslimy. V bezpečí pak nejsou ani jejich příbuzní.

Šest měsíců po vražedném útoku na muže ve Stolbergu byl na dnešní den naplánován soud s pachatelem, sympatizantem ISIS u krajského soudu v Cáchách.

Z útoku nožem je obviněn 21letý “Němec” s iráckými kořeny. Tedy on sám se již narodil v Německu, kam přišli jeho rodiče z Iráku. Tento zločinec tak podobně, jako mnoho jiných jeho soukmenovců, rozšíří statistiky kriminality Němců, nedostane se tedy do kolonky “kriminální přistěhovalec”.

Muslim údajně napadl svou oběť, která je tureckého původu, protože člen jeho rodiny byl na plakátu strany AfD pro místní volby. Tedy přeloženo to znamená, že napadený muž byl nejen příbuzným člena AfD, ale dokonce měl turecký původ, což značí, že se jedná o konvertitu, resp. celou rodinu konvertitů. To je samozřejmě horší, než kdyby byl etnický Němec a člen AfD. Podle práva šaría totiž zaslouží každý odpadlík od islámu smrt.

Obviněný údajně zveřejnil fotografii napadeného na sociálních sítích se slovy “popírač Alláha”. Státní kriminální policie ho klasifikuje jako nebezpečného člověka.

Útok nožem byl údajně namířen na příbuzného osoby zobrazené na plakátu AfD. Obviněný při útoku křičel “Alláhu akbar” a vyjadřoval sympatie k ISIS, když zveřejnil na internetu symbol této teroristické organizace. Obžalobu podalo Generální státní zastupitelství v Düsseldorfu. Jednadvacetiletý muž je obviněn ze dvou útoků nožem. Vzhledem k tomu, že byl v době útoku mladší 21 let, je souzen u soudu pro mladistvé. Nyní je ve vazbě.

[Celkem: 5   Průměr: 5/5]
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.