Muslimové vítězoslavně prohlašují, že se papež odevzdal islámu

Muslimové vítězoslavně prohlašují, že se papež odevzdal islámu

Jistě jste už slyšeli o nedávné návštěvě satanáše Bergoglia v Iráku. Jak známo, tak papežovým hlavním zadáním je nejen islamizace Evropy, ale i zbytku světa. Právě proto tak nadšeně podporuje muslimskou invazi a nabádá Evropany, aby u sebe ubytovali muslimské invazisty. Těm poté, co připluli do Itálie, dokonce líbal nohy.

Všichni, kdo v rámci církve následují papeže Bergoglia, konají stejně, napomáhají islamizaci Evropy a to ze všech sil. Vždyť je to právě německá církev, kdo financuje lodě pašeráckých neziskovek. O ramadánu dokonce půjčovaly německé kostely své prostory pro islámské modlitby a jistý německý kněz chodil každý pátek halekat po boku imáma z mešity.

Cesta papeže Františka do Iráku vyvolala na sociálních sítích obrovskou vlnu posměchu a muslimové radostně oznamují, že papež se vzdal islámské nadvládě, jak potvrdil irácký muslimský konvertita.

Kurdská reakce na Františka v poslední den jeho návštěvy byla do značné míry negativní, protože „mnoho Kurdů vidí papeže jako člověka, který lichotí zlým lidem, jako je prezident Erdoğan,“ poznamenal Nasser Aza, akademik z Erbilu.

Aza, který v roce 2014 konvertoval od islámu ke křesťanství, řekl, že v posledním desetiletí konvertovalo ke křesťanství z islámu přibližně 7 000 až 10 000 muslimů, a stejně jako v Íránu mezi šíitskými muslimy je mnoho dalších duší zralých na obrácení.

Aza, amatérský arabista, který byl vychován k přesvědčení, že Korán je studnicí pravdy, řekl, že začal mít pochybnosti o islámu poté, co našel řadu jazykových chyb v Koránu.

Aza, který se sám snaží přesvědčit některé muslimy ke konverzi, řekl, že je zarmoucen tím, že Františkovo mezináboženské zasnoubení bylo kontraproduktivní pro křesťany, zejména pak pro konvertity.

„Muslimové na sociálních sítích vítězoslavně prohlašují, že se papež vzdal islámu,“ řekl Aza. „Výsměch je neuvěřitelný, protože muslimové říkají, že František se klaní Mohamedovi jako svému prorokovi, když jde na hadždž (muslimskou pouť) do rodiště muslimského Ibrahima.“

„Samozřejmě, že většině konvertitů je to jedno a nemají zájem o papežskou návštěvu Iráku, protože mají silný pocit, že je papež nezastupuje,“ dodal.

„A zatímco katolíci se neoprávněně radují z toho, že jim papež přinese ve své situaci lepší postavení a vytáhne je z pronásledování, situace pro všechny křesťany se naopak zhorší, protože papež je muslimy považován za slouhu islámu, muslimové ho nepovažují za hlavu církve,“ řekl Aza.

„Muslimové nerozlišují mezi katolíky, ortodoxními a evangelíky,“ vysvětlil. „Každý, kdo není muslim, je cílem pronásledování a nepřátelství“….

Samozřejmě bylo i místo setkání Bergoglia s ajatolláhem Sistanim symbolické, což jistě musel pochopit také sám papež. Situace křesťanů na Blízkém východě se nijak nezlepší, toto tvrzení bylo jen zástěrkou skutečného důvodu Bergogliovy návštěvy – symbolického předání světa nadvládě islámu.

Papeži nikdy na postavení křesťanů kdekoli na světě nikterak nezáleželo, mnohem víc se zajímal o dobro muslimů.

Vždyť třeba v afrických zemích, kde jsou denně vyvražďovány celé křesťanské vesnice nebo v Pákistánu, kde unáší křesťanské dívky a násilně je konvertují, se Bergogliovy pomoci nedočkají, nikdy se o osudy tamních souvěrců nezajímal. Zato muslimské vetřelce nadšeně vítá a líbá jim nohy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout