Švédské rádio udělilo ocenění somálskému recidivistovi

Švédské rádio udělilo ocenění somálskému recidivistovi

Ve Švédsku v rámci podpory multikulturalismu není překážkou udělení ocenění ani fakt, že je daný „umělec“ protřelý kriminálník, člen ve Švédsku nechvalně známého muslimského zločineckého gangu a kšeftař s nelegálními zbraněmi. Nutno podotknout, že nejeden gang „zplodí“ i pár rapperů, kteří mají ambice se předvádět i jinak, než přepadáváním bezúhonných občanů, loupením, znásilňováním a prodejem drog a zbraní. Tito rappeři bývají propagováni nejen v jejich soukromých videích, jimiž se prezentují na youtube a jiných platformách, ale zpravidla se jich chytí i mainstreamová média.

Tito rappeři jsou totiž vítanou součástí propagandy multikulturalismu. Jsou veřejnosti prezentováni coby „umělci“ a mainstreamová rádia i televize je vyloženě milují. Co na tom, že ve volném čase se živí prodejem zbraní a drog nebo jen tak ze cviku občas někoho přepadnou, oloupí nebo jen tak pro zábavu zmlátí…

Kriminální rapper Yasin byl Švédským veřejnoprávním rádiem – „P3 Guld“ jmenován „umělcem roku“. 

Yasin Abdullahi Mahamoud, také známý jako Yasin Village nebo jen Yasin, je od začátku roku ve vazbě pro  podezření ze spiknutí za účelem vraždy. V minulosti byl napojen na zločineckou síť Rinkeby Shottaz.

23letý rapper, který má somálský původ, byl v minulosti odsouzen za trestné činy související se zbraněmi. V loňském roce byl také tři měsíce zadržován pro podezření z vraždy, ale byl propuštěn v březnu téhož roku, kdy bylo vyšetřování staženo.

Vzhledem k tomu, že Yasin je ve vazbě pro podezření ze závažného zločinu, nemůže na místě přijmout cenu Sveriges Radio.

„Yasin tady nemůže být, aby dostal své ocenění,“ četli krátký vzkaz z galavečera, přičemž byl Somálec moderátorem vychvalován.

Jak známo, tak muslimy – a to i ty radikální a kriminální – miluje mainstream napříč EU. Ostatně, mají to přímo v zadání. Nejinak je tomu u nás, kde náš veřejnoprávní ČRo nadšeně propagoval islám a Samera Shehadeha ve stejné době, kdy posílal nemalé finance jisté pobočce teroristické organizace al Kajda a vyzbrojoval své příbuzné na násilný džihád v Sýrii. Na to, jak naše veřejnoprávní média, která si musíme povinně platit, podporují islámské teroristy, se můžete podívat zde.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédské rádio udělilo ocenění somálskému recidivistovi

  1. Ano, ti Švédští socané milují kriminálníky, až tak, že pro ně i obětují Švédské dívky, které jim nechávají pro potěšení napospas. A pan Shehadeh má pravdu, že Češi nechápou is lám, především ovšem jeho zrůdnost, totalitní charakteri jeho schopnost dobývat jiné země zrušit jejich svobodu a demokracii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout