Podívejte se, jak to vypadá, když se Germanistán rozhodne přeměnit v chalífát (video)

Jedním z hlavních znaků islamizace jakéhokoli území je mimo jiné i možnost halekání muezzina z mešity. O tom, jak v Německu povolují nejen výstavbu jedné mešity za druhou (většinou jde o mešity sponzorované Tureckem) a k dovršení všeho povolují i halekání muezzina, jsem psala už v několika článcích.

Stále více obcí povoluje na svém území tuto produkci, která je bezesporu jasným znamením přebírání daného území. Že by to odpovědní politici nevěděli? Samozřejmě to velmi dobře ví, plní však takto jen své zadání. Všechny země, které začnou hulákání muezzinů povolovat, se tak zcela nepokrytě odevzdávají islámu.

první mešita, z níž před několika lety vyřvával imám z reproduktorů – nyní jich je již mnohem víc

Velmi důležité je i to, co většinou v arabštině muezzin vyřvává. Nyní je navíc vše násobeno faktem, že lze jejich ječení pouštět z reproduktorů, které zesílí natolik, že v menší obci je ono halekání slyšet i v domě, který je od mešity nejdál.

Co tedy křičí muezzini v mešitách?

Alláh je větší než bůh váš, (opakuje se čtyřikrát)
Svědčím o tom, že není boha kromě Alláha (Ašhadu anna la ila iii Alláh); (opakuje se dvakrát).
Svědčím o tom, že Mohamed je Alláhův prorok (Ashhadu anna Muhammadan rasul Allah); (opakuje dvakrát).
Přijďte se pomodlit (Hayya salah); (opakuje dvakrát).
Přijďte ke spasení (Hayya alal falah); (opakuje dvakrát).
Alláh je větší (Alláhu Akbar); (opakuje dvakrát).
Není boha kromě Alláha (La ilah i Alláh); (jednou na závěr)

To vše se samozřejmě může pouštět stále dokola. Arabština zaručuje, že většina Evropanů nerozumí, snad vyjma „Allahu akbar“ ničemu, co se z mešity vykřikuje. Jen skutečně málokdo tuší, jaký význam tyto výkřiky mají.

Ostatně, povšimněte si, že zatímco Erdogan otevírá v zemi jednu mešitu za druhou (včetně jedné, zatím největší evropské mešity v Kolíně nad Rýnem, kterou brzy předčí turecká mešita ve francouzském Štrasburku), tak v Turecku se každý měsíc konvertuje nějaký kostel (někdy i víc kostelů) na mešitu.

takto Erdogan slavnostně otevíral největší německou (a zatím i evropskou) mešitu v Kolíně nad Rýnem

V Koránu (9:29) se vyzývá k boji proti bezvěrcům a deklaruje se tam nadřazenost muslimů nad jinověrci a bezvěrci. Totéž je obsahem kázání v mešitách, ale i onoho halekání z minaretů.

Německo se už rozhodlo, je ovšem jen otázkou času, než se rozezní halekání, označující dané území za převzaté islámem, také u nás. Mešity i modlitebny už zde jsou, výkřiky imáma je už to poslední, co jim chybí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout