Za pár týdnů čeká Evropu taková invaze, jakou dosud nezažila

Za pár týdnů čeká Evropu taková invaze, jakou dosud nezažila

To, nač zde už nějakou dobu upozorňuji, začínají přiznávat i mnohá média napříč Evropou. Invaze, která nás v příštích měsících čeká, bude nesrovnatelně horší, než invaze, kterou si všichni pamatujeme z let 2015-2016.

Každý den přistávají lodě na Lampeduse, Sardinii a na jižním cípu Sicílie, lodě vyplouvají z Libye, Tuniska a Alžírska, jsou vždy plné mladých mužů. Četná videa ukazovala záběry během plavby, cestující na lodi spíše navozovali dojem veselé cestovní kanceláře, jejíž sen o ráji se konečně naplnil, případně jsme mohli vidět, jak mávají noži, naznačují rukou řezání krků a vykřikují „Alláhu akbar!“

Současná, na tuto dobu rekordní vylodění na italských ostrovech, se zdají být malou předzvěstí toho, co přijde v nadcházejících, teplejších měsících.

V zemích Maghrebu žije několik milionů mladých mužů, kteří se netají tím, že hodlají svoji rodnou zemi opustit a vydat se do Evropy. Během několika týdnů lze podle jasných náznaků a informací ze zemí původu očekávat silnou invazní vlnu ze severní Afriky.

Mladí, zpravidla nevzdělaní muži z chudých předměstí a zejména z vnitrozemí, již ve své zemi nevidí vyhlídky. Sní o lepším životě v Evropě na štědrých sociálních dávkách.

další zásilka džhádistů ze severu Afriky dorazila včera

Jak se Středozemní moře uklidňuje a teploty prudce stoupají, bezpočet vetřelců ze subsaharské Afriky se také vydává k pobřeží severní Afriky, kde usednou na lodě mířící do Evropy. Vše nasdílí, čímž podnítí své soukmenovce k tomu, aby je následovali. Už nyní je naprosto jasné, že brzy dojde k přesunu obrovských mas z Afriky.

Je jisté, že africké vetřelce velmi podněcuje i vstřícnost evropských zemí, neboť lodě s vetřelci jsou zejména v Itálii vítány takřka se slavobránou. Invazisté jsou posléze ubytováni v hotelích nebo na luxusních karanténních lodích. Mají také postaráno o všechny základní životní potřeby a de facto jen čekají na příležitost dostat se dál do Evropy, tedy do své cílové vysněné země, kterou je ve většině případů Německo nebo Francie, ale i Švédsko.

Uvedené země však nezvládají nápor stejně, jako již zmíněná Itálie, která je první „na ráně“. Právě proto by se měl již brzy odsouhlasit nový migrační pakt EU, k čemuž pravděpodobně dojde v době, kdy bude probíhat sociální summit EU v Portugalsku, tedy v květnu. Ten by měl s konečnou platností sjednotit sociální politiku zemí EU, což samozřejmě platí i pro sociální dávky, které vetřelci dostávají. Proč se tak děje právě nyní, kdy většina Evropanů upírá pozornost ke zcela jiným záležitostem, je nasnadě.

Za pouhých 68 dní přistálo u italských břehů přes 6000 invazistů, přičemž mnoho dalších jich přistálo bez sebemenší pozornosti. To byla ovšem zima a ve vodách Středozemního moře operovalo mnohem méně lodí, než je tomu nyní a než kolik jich bude od příštího měsíce, kdy by měly na lovy vetřelců vyrazit i poslední lodě německých neziskovek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.5]

12 thoughts on “Za pár týdnů čeká Evropu taková invaze, jakou dosud nezažila

  1. Stačilo by jen potápět lodě už na mořích, ale to by s emusel najít někdo, komu to opravdu bude myslet a ne že se všichni budou jen bát a schovávat

 1. Bohužel, vítání al ahovy armády a is lamizaci podporují i voliči ČR, kdy nyní vláda Al Babše a Al Hamajdy udělila mlslimským obcím registraci 2. stupně, a pokračovat v is lamizaci bude oblíbená Pirátská parta a jim podobní (celkem cca 65 % voličů ČR) 🙁 .

  1. Na prvním místě, ať se hlavně postarají o naše lidi.
   Rodiny s dětma žádají o dávky, protože přišli v této době o práci. Někde slyší nemáte nárok.
   A tyto co sem táhnou, budou mít vše, jenom aby se vláda ukázala jak je dobrá. Vládo vystrčte tu palici a věnujte se českým lidem.

  1. To nejsou lži, ale fakta, stačí se zajímat, mám zde k tomu spoustu článků i se zdroji (ty jsou i v tomto článku). V pátek proběhlo v RE jednání k migračnímu paktu, za nás tam byl Petříček a vše podle všeho „odkývl“… Pštrosí taktika je skutečně „skvělá“, pak ti, kdo odmítají vidět fakta, se budou nejvíc divit…. Počty invazistů nejsou vymyšlené, vychází z oficiálních dat, která lze dohledat…

 2. Pre toto chce eú zlúčiť štáty únie aby mohla rozdeliť migrantov ktorý tu budú robiť problémy ale hlavne že ich to uvoľní s tak vysokého počtu.anglani vedeli prečo vystúpili z únie.preto.niesom a nebudem za zlúčenie s eú štátmi a za vznik eú superštátu.!!

 3. To, co je nyní, je teprve příprava na tu katastrofu, která nás čeká. Celý kovid je skrytou operací, před invazí negrů. S tím bude spojena energetická a projekty krize, potupné vyvraždění obyvatelstva, likvidace vzdělanosti, zhroucení celé infrastruktury. Zdebilizovaný národ, který si nechá srát na palice piráty, socany a ostatními politickými projekty, není ničeho jiného hoden. Pokud si lidé zásadním způsobem v palicích nepřekopou měřítka hodnot, budou vymláceni jako divoká prasata, tečka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout