Podívejte se, jak muslimští vetřelci „úřadovali“ na luxusní výletní lodi (video)

Podívejte se, jak muslimští vetřelci „úřadovali“ na luxusní výletní lodi (video)

Invazisté, kteří dorazí do Itálie – ať už na Sicílii nebo Lampedusu –  jsou posléze přepravováni na karanténní lodě. Tam pobývají zpravidla 2 týdny, než jsou přepraveni do běžných azylových zařízení nebo hotelů na pevnině.

Výletní lodě jsou samozřejmě už rok mimo provoz, nyní jsou tedy využívány k těmto účelům, samozřejmě je vše hrazeno z peněz daňových poplatníků Itálie, ale také zemí EU, neboť na provoz karanténních lodí a pohodlí vetřelců přispívá i Brusel.

 

Pro lepší představu se nejprve podívejte na to, jak taková loď, kde vetřelci tráví prvních 14 dní pobytu v Evropě, běžně vypadá:

Nebavíme se o obyčejné výletní lodi, ale o luxusní lodi, vybavené samoobslužnou restaurací, pizzerií, zmrzlinovým salónem, hospůdkou se speciálním sortimentem vín, hernou a videotékou, dvoulůžkovými či čtyřlůžkovými kabinkami se službami a dokonce i luxusními apartmá.

A nyní se podívejte, jak vypadá taková loď po nájezdu vetřelců. Jen škoda, že není vidět i další prostory, i když podle toho, v jakém stavu po sobě zanechali například hotely na Kanárských ostrovech, si lze jistou představu udělat:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Podívejte se, jak muslimští vetřelci „úřadovali“ na luxusní výletní lodi (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout