Vídeň: Afghánec lákal dívky na falešný profil, pak je znásilnil

V tomto případě hrála velkou roli i naivita (neřkuli hloupost) dívek, které chlípný muslim lákal na falešný internetový profil, kde se s falešnou fotografií vydával za fotbalistu. Nakonec se našlo minimálně pět hlupaček, které na Afgháncovy pohádky naletěly a na svoji hloupost doplatily…

Mladý muž se prostřednictvím Instagramu vydával za atraktivního mladého fotbalistu a přesvědčoval dívky, aby se s ním setkaly ve Vídni. Tam došlo k sexuálním aktům, přičemž dva případy zahrnovaly také znásilnění. Ve dvou dalších případech byly dotčené osoby mladší 18 let. 22letý muž byl ve středu odsouzen ke třem a půl letům vězení za znásilnění a sexuální zneužívání mladistvých.

Obviněný přišel do Rakouska z Afghánistánu v roce 2015, kde se naučil německy a trénoval. Našel si o dva roky mladší přítelkyni – rodilou Rakušanku, kterou popsal jako svou snoubenku. Nicméně kontaktoval více než 100 neznámých dívek s falešným profilem na Instagramu, předstíral, že je fotbalista a model a nabízel hotovost, iPhony nebo iPody výměnou za sex. „Když jste s dívkou déle, časem to začne být nudné. Jsem mladý, potřebuji rozmanitost,“ řekl senátnímu výboru.

Ve sklepě domu určeného k demolici pak dívky zneužíval. Více než 30 dívek reagovalo a zapojilo se do rozhovorů s údajným kickboxerem. Setkání se konala nejméně v pěti případech. Vzhledem k tomu, že se vzhled obžalovaného zjevně neshodoval s fotografiemi, které použil k nalákání dívek, tvrdil, že je přítelem fotbalisty a že dívky za ním odvede. 22letý muž pak šel s oběťmi do suterénu domu, kde došlo ke znásilnění.

17leté dívce, která přišla pozdě na to, že naletěla, zabránil obžalovaný v útěku tím, že ji chytil za ramena, přitlačil ji ke zdi a použil sílu k realizaci svého plánu. Sílu použil i proti další, tentokrát 15leté dívce, kterou po příchodu do sklepa srazil na matraci ležící na zemi a tam ji znásilnil. Do sklepa zlákal také další 15letou dívku, aby měla sex tím, že jí zaručil, že za to dostane iPhone a oblečení.

14letou dívku, která předstírala, že je starší, také údajně zlákal na iPhone, který jí byl nabídnut, přičemž ona sama byla ochotna zapojit se za úplatu do sexu. Další, tentokrát 19letá žena, které mladý muž slíbil pět iPhonů, také se sexem souhlasila.  V tomto případě tak byl Afghánec obviněn pouze z podvodu, protože oběť již nebyla nezletilá. Afghánec samozřejmě nikdy žádné z dívek slíbené dárky za sex nedal.

22letý muž se po počátečním váhání ke všem obviněním plně přiznal. „Kdybych měl dost peněz, dal bych jim iPhony,“ řekl. Na otázku, proč použil fotky jiného muže, aby vzbudil zájem opačného pohlaví, 22letý odpověděl: „Protože nejsem hezký.“

Rozsudek je již konečný.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Vídeň: Afghánec lákal dívky na falešný profil, pak je znásilnil

  1. I s tím sexuální džhád počítá, děvčata hledají exotiku, ženy asi sílu a pocit uplatnění s is lamskými muži kdy přijmou i jejich ideologii. Možná jsou podobného Iq jako oni muži (?) ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout