Německá vláda záměrně lhala o útoku v Berlíně, pachatel nebyl jen jeden

Německá vláda záměrně lhala o útoku v Berlíně, pachatel nebyl jen jeden

Asi všichni si pamatujete na dosud největší islámský útok v Německu z roku 2016 na vánočním trhu v Berlíně. Při útoku zemřela i jedna Češka, což byl důvod, proč se o něm u nás psalo o něco víc, než o jiných útocích v okolních zemích.

Postupně se docházelo ke zjištění, že za útokem nestojí jen dnes již dávno mrtvý Anis Amri, ale pravděpodobně bylo vše jinak. Nyní se tedy spekuluje o tom, proč německá vláda tak zarytě umlčuje jakékoli informace stran tohoto útoku a od samého začátku dokonce zřejmě chránila hlavního viníka.

Dokonce i vyšetřovací výbor německého Federálního shromáždění k útoku na berlínský vánoční trh pochybuje o oficiální verzi německé vlády ohledně nejzávažnějšího islámského teroristického útoku v Německu.

Nyní existuje zpráva, která zcela mění verzi o průběhu zločinu, který se údajně neodehrál tak, jak jej oficiálně prezentovala federální vláda. Zpráva vyvolává další a další otázky: Nebyl Anis Amri řidičem kamionu? Seděl Amri „jen“ na sedadle spolujezdce? Který terorista IS pak řídil náklaďák? Je ten terorista pořád v Berlíně?

„Při útoku na berlínský vánoční trh najel islámský terorista Anis Amri 19. prosince 2016 kolem 20.hodiny do davu na vánočním trhu. Kamion zabil 11 návštěvníků vánočního trhu a zranil nejméně 67 lidí. Dvanáctým mrtvým byl řidič kamionu.“

Toto je oficiální státní verze útoku, prezentovaná německou vládou.

Autor nové knihy, která pojednává o tomto útoku, hovořil s mnoha zasvěcenci bezpečnostních orgánů a již dlouho vyvrací oficiální verzi teroristického útoku a všechny informace stran Anise Amriho.

Dosud největší kamufláže a lži v případu Amri se týkaly teorie jednoho pachatele, kterou dodnes prezentuje spolková vláda. Ve skutečnosti nebyl Anis Amri jen součástí buňky IS, ale celé sítě kolem nejvyššího německého vůdce IS Abú Walaa, sítě IS v Porúří se zaměřením na Dortmund a největší základny IS v Německu v multikulturním Berlíně. Hlavním sídlem IS byla radikální salafistická mešita Fussilet 33.

Kromě toho to nebyla údajná „série nedorozumění“, která zajistila, že deportovaný a vícenásobný kriminální vetřelec nebyl deportován nebo neskončil u soudu. Skutečností je, že to byly zpravodajské služby a nejvyšší politické orgány, kdo chránil Anise Amriho.

Anis Amri byl nepřetržitě sledován zpravodajskými službami, čímž se stal jejich důležitým zdrojem informací. Data, získaná od Amriho, musela být chráněna. A byly to americké tajné služby, které využily Amriho přímé kontakty na mobilní telefony ve vojenských táborech IS v Libyi a na vyšší velitele IS. Právě na jejich základě – díky zachycené poloze GPS – se měl připravit masivní vojenský úder.

Zatímco Merkelová slíbila obyvatelstvu ve státní televizi důkladné vyšetřování pozadí teroristického útoku, německá vláda a její bezpečnostní orgány tajně uvedly všechny páky do pohybu, aby sabotovaly veškerou práci vyšetřovatelů. Někteří předvolaní svědci neobdrželi povolení svědčit, začernili také mnohé složky k případu a zatajovali důležitá fakta. Navzdory většině řídících stran ve výboru byla kvůli tomuto jednání zajištěna nová nezávislá zpráva o umístění stop v kabině nákladního vozidla.

Zpráva Ústavu soudního lékařství Fakultní nemocnice Šlesvicko-Holštýnsko zkoumala stopy DNA Amriho pistole, kterou údajně zastřelil polského řidiče kamionu Lukasze Urbana. Analýza stop je skutečně výbušná. Zpráva uvádí:

„Nelze s jistotou určit, že zbraň zabavená Amrimu byla také zbraní, která byla použita proti Urbanovi. Projektil, který byl vyjmut z Urbanovy lebky, byl příliš deformovaný na to, aby umožnil balistické přiřazení k výše uvedené zbrani.“

Řečeno bez obalu, žádný soud na světě nemůže usvědčit Anise Amriho z vraždy řidiče náklaďáku. Stopy, spolehlivé důkazy, nic takového neexistuje.

V dalším průběhu zprávy doslova vybuchne bomba. Tvrzení federální vlády o jediném pachateli je považováno za lež. Výsledky nelze nazvat opatrněji. Vyšetření kabiny na stopy DNA, kdy pro srovnání byla k dispozici DNA zastřeleného řidiče kamionu a DNA Amriho, je skutečnou senzací. Pasáž ve zprávě zní:

» (…) nelze zjistit, zda konkrétní osoba (např. Amri) řídila nákladní vozidlo (…) nebo byla pouze v kabině řidiče jako spolujezdec.“

Takže nebyly nalezeny žádné stopy DNA Amriho za volantem. Tedy takové stopy, které by ukázaly na pachatele nebo dokonce vedly k usvědčení. Ale to nejzajímavější následuje. Zpráva totiž našla další stopu DNA na volantu, tato dříve neznámá osoba je ve zprávě označována jako UP2. Píše se tu:

» (…) ve srovnatelném rozsahu byly stopy DNA UP2 nalezeny v kabině řidiče nákladního vozidla, kde byly i stopy DNA Amriho. Je proto zásadně nemožné vyloučit nebo ve srovnání s Amrim je stejně či více pravděpodobné, že UP2 mohl řídit vůz“.

Nic neusvědčilo přímo Amriho. Není jisté, že Amri zastřelil řidiče náklaďáku. A ani to, že Amri řídil náklaďák při teroristickém útoku, nelze považovat za prokázané. Pokud by Anis Amri byl stále naživu a souzen v Berlíně, bezpečnostní orgány by po více než pěti letech nebyly schopny prokázat Amriho vinu.

Nyní vstupujeme do oblasti spekulací, ale zde se oficiálně objevuje podezřelý. Je to blízký Amriho komplic Bilal Ben Ammar. Marocká tajná služba DGST opakovaně a výslovně upozornila německé úřady na možný teroristický útok ze strany Anise Amriho. Jako zdroj těchto výbušných informací by měl být terorista z Berlína Bilal Ben Ammar, který byl mimořádně zasvěcen i do příprav útoku.

Ammar a Amri byli sledováni úřady na schůzce v Berlíně den před útokem.

Úřady také údajně tají před veřejností bezpečnostní video útoku a zápis, který byl proveden bezprostředně po útoku. Ammar musí být identifikován bez jakýchkoliv pochybností. Ammar je také podezřelý, že bezprostředně po teroristickém útoku napadl nožem jednoho z prvních záchranářů, Saschu H.. Sascha H. se stále ze zranění nezotavil. Merkelová nebo prezident Steinmeier dosud neprojevili ani slova lítosti a soucitu.

Bilal Ben Ammar byl vyslýchán několik dní po útoku a poté byl deportován do Maroka během noční operace, pouhých devět dní po nejničivějším islámském teroristickém útoku v historii Spolkové republiky Německo.

Této deportaci pomohli vrcholní političtí lídři, včetně těch, kteří mají blízko k Angele Merkelové. Jednalo se o neobvykle bleskovou operaci, navíc o to nezvyklejší, že šlo o známého teroristu IS.

Poslední zmínka o pobytu Amriho komplice Bilala Bena Ammara, teroristy IS a podezřelého zdroje marocké tajné služby DGST, se datuje do května 2019. Podle tuniských úřadů je od té doby Ammar držen ve věznici Mornaguia, kde jsou běžně vězněni teroristé. Důvod jeho zadržení není v současné době znám.

Německá vláda tedy v tomto případě zcela nepokrytě kryje teroristu. Kdo ví, kolik dalších teroristů je pod ochrannými křídly evropských vlád či EU….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Německá vláda záměrně lhala o útoku v Berlíně, pachatel nebyl jen jeden

  1. Jak to říkal Áda, is lam je dobré náboženství pro Germány, a protože jsou chytřejší, tak budou Germáni vládnout is lámu, a mít jej pod svou kontrolou. I když to může být i jen zbožné přání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout