ISIS je zpět – stále stejně krutý a nemilosrdný vůči bezvěrcům (video jen pro silné povahy!)

ISIS je zpět – stále stejně krutý a nemilosrdný vůči bezvěrcům (video jen pro silné povahy!)

V poslední době jsem v mnoha článcích upozornila na fakt, že údajně poražený ISIS je zpět. A je neskonale silnější, než kdy předtím. Opět operuje v Iráku i Sýrii a aktivizuje se v celém světě. V období relativního klidu docházelo k zakládání buněk a náboru nových „vojáků“.

Záběry níže jsou  z území, které nyní opět ISIS zabírá, tedy z území, kde byl již předtím založen jejich chalífát. Ovšem džihádisté považují za takovéto území například i Afriku nebo Evropu. Od roku 2015 dochází k nekonečnému přesunu džihádistů do Evropy, mnozí válečníci se již v Evropě narodili, přičemž pro svatou válku jsou další bojovníci získáváni internetovými náboráři.

území, kde je nyní ISIS opět aktivní

Po celou dobu probíhá také jejich výcvik, jak jsem nedávno upozornila, tak jedním takovým cvičištěm je i sousední Německo, kde jsou muslimové velmi protěžováni. I když bylo pár džihádistických buněk odhaleno, je otázka, kolik jich nadále trénuje a čeká na příležitost k boji.

ISIS povzbuzuje své bojovníky (a zároveň zastrašuje odpůrce) také tím, že pravidelně zveřejňuje videa svých zvěrstev. I nyní se stále více aktivní členové IS neopomněli „pochlubit“ tím, jak vedou svatou válku. Dochází zde vůbec někomu, že v momentě, kdy jich bude v Evropě dostatek, začne se totéž dít i zde??

 

UPOZORŇUJI, ŽE VIDEO NÍŽE JE VHODNÉ JEN PRO VELMI SILNÉ POVAHY !!!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “ISIS je zpět – stále stejně krutý a nemilosrdný vůči bezvěrcům (video jen pro silné povahy!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout