Nejen chlapci, ale i dívky se učí stínat hlavy kritikům Mohameda (video)

Nejen chlapci, ale i dívky se učí stínat hlavy kritikům Mohameda (video)

Jak jistě víte, tak na základě intervencí podvratné EU se nejen nám, ale i dalším evropským zemím snaží za tuto činnost velmi dobře placení politici vnutit tzv. “sirotky bez doprovodu”. Tedy údajné nezletilce, kteří přišli do řeckých táborů sami, bez doprovodu dospělých. Všichni moc dobře víme, že se ve skutečnosti jedná vesměs o dospělé džihádisty, kteří se za děti pouze vydávají. Malé dítě by samozřejmě nebylo schopné zcela samo, bez doprovodu, takovou cestu absolvovat.

Německo si tyto “sirotky” pravidelně přiváží, přičemž mezi nimi není nikdo mladší 12 let (opět jde o věk, který udávají tito “nezletilci”, kteří do Řecka dorazili bez dokladů). Podle všeho nyní přichází tzv. “balkánskou trasou” zejména Afghánci a Pákistánci. V obou zemích je praktikována výchova podle práva šaría, odmala je tam tak každý muslim vychováván nejen v tom stylu, že je nemuslimovi nadřazen, ale měl by káfira nenávidět. Tedy dítě se už odmala učí nejen nenávidět bezvěrce, ale dokonce i stínat hlavy.

V řadách invazistů jsou převážně chlapci, nicméně o nic méně nebezpečné nejsou ani dívky. I ty mají podobnou výchovu jako chlapci. O tom, že se z chlapců stávají v madrasách (islámských školách) především chladnokrevní džihádisté, plně oddaní Mohamedovi, se všeobecně ví. Stejně, jako se ví, že se učí jak praktikovat džihád a to včetně džihádu mečem, tedy zabíjení bezvěrců. I to je důvod, proč tyto školy začala zavírat Indie.

Ovšem i dívčí školy jsou plné ideologie a násilí, také malé muslimky se učí nenávidět káfiry a stínat hlavy. Přijímat tak jakékoli muslimy, kteří se ke své ideologii hlásí a nepokrytě ji praktikují, je pro Evropany obrovským hazardem. Nikdo netuší, kdy začnou to, co je odmala učí, realizovat v praxi. Jak vypadá taková pákistánská islámská dívčí škola, se můžete podívat na videu níže (titulky v AJ):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Nejen chlapci, ale i dívky se učí stínat hlavy kritikům Mohameda (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.