USA: Černoch bodl chlapce do krku jen proto, že je bílý

USA: Černoch bodl chlapce do krku jen proto, že je bílý

A máme zde další ukázku toho, kam až vede zejména v USA v poslední době prosazovaný protibělošský rasismus. Za případy jako je tento stojí jak tzv. “liberální” politici, tak podpora různých rasistických organizací typu BLM.

Černoch v Pittsburghu bodl 12letého chlapce do krku uvnitř McDonald’s, zatímco nadával na “bílé ďábly”.

Charles Edward Turner, 51 let, je podezřelý z brutálního útoku, ke kterému došlo ve čtvrtek odpoledne. O incidentu informuje Fox News.

Motiv je stále údajně nejasný, ale v různých částech Spojených států byla v poslední době provedena série podobných útoků na bílé lidi. V amerických médiích jsou dnes běloši – kteří jsou na dobré cestě stát se v USA menšinou – soustavně vykreslováni jako kořen veškerého zla na světě a zodpovědní za selhání nebílých.

12letý chlapec byl v restauraci McDonald’s vyzvednout jídlo pro příbuzného s cukrovkou a nízkou hladinou cukru v krvi. Pak byl napaden zezadu a pobodán.

Když policie dorazila na místo několik minut po útoku, Charles Edward Turner nazval policisty a zaměstnance McDonald’s “bílými ďábly”. Údajně křičel na bělochy i jiné typy “rasistických nadávek”.

Turner také napadl policisty, jednoho z nich udeřil do obličeje a druhého kopal a mlátil.

Chlapec byl převezen do nemocnice a zpočátku byl v ohrožení života. Jeho stav se však později stabilizoval.

[Celkem: 6   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “USA: Černoch bodl chlapce do krku jen proto, že je bílý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.